Diskuzní fórum

Vítejte na diskuzním fóru fanoušků SK Horácká Slavia Třebíč!
Pro zachování přátelské atmosféry Vás žádáme o dodržování pravidel.

4915
Komentujte

tombagr
tombagr

Roman by se určitě nevrátil.uz ani nebydlí v Třebíči.v této situaci by opravdu pomohlo nové vedeni klubu.ale kdo.

Patriot 76
Patriot 76

MTS : Navíc máš ve výčtu tři hráče co nejsou trebicaky…

Přihlížející
Přihlížející

MTS: Tvůj častý názor o druhé lize je opravdu úsměvný. Viděl jsi někdy v poslední době zápas druhé ligy? Já myslím, že nikoliv, jinak by jsi takové nesmysly nepsal. Beru, na soupisce máme docela dost hráčů, ale podívej se, kolik jich opravdu nastoupilo. Tak nějak před sezónou se dalo očekávat, že se tu bude nějaký počet hráčů točit a to podle aktuální formy a potřeb klubu. Pro mladé je pro jejich další rozvoj docela podstatné, když mají konkurenci. Hráči jako Ferda, Novák, Mlynář, Havlát či Čejka se potřebují dál rozvíjet a pokud budou mít místo jisté, tak je to nikam neposune. V tomhle třeba chápu trenéry. To, že nepřišel střelec, tak se to třeba odvíjí od toho, že v Brně tak nějak přislíbili jednoho z dvojice Zohorna – Horký, se kterými nepočítali až tak moc jako s Karabáčkem, kterého před nedávnem odstavili. to jsou faktory, které jsou docela zásadní. Krom toho, když si vezmeme, že do mistrovských zápasů nastoupilo celkem 29 hráčů do pole a 4 brankáři. Mě třeba toto číslo nepřijde nikterak dramatické. Brankáři se točí, ale ruku na srdce, Jekel ani Svoboda prostě tu kvalitu momentálně nemají. Dostál je prostě někde jinde a myslím si, že za výkony, které podával loni si tu šanci zaslouží. Vejmelka je odchovanec HST, takže tam mi to vůbec nevadí, jen ať jezdí. Přišel v průběhu roku Szatmáry, který tu bude tři roky a může být elitním bekem, což málo kdo ocenil. Přišel Vágner, který byl loni nejlepší bek, tak proč takový rozruch. Tihle hráči nás mohou posunout dál. Pokud s tím máš problém, tak tam nelez a neblij tu voloviny o druhé lize.

arcin
arcin

Souhlas s MBM. Sestup není řešení a podle mě by to byl úplný konec hokeje v Třebíči.
1) Sestup by znamenal konec přílivu jakékoliv dotace. Rozpočet teď není kdovíjak velký, ale pořád nějaký je. Ve druhé lize by nebylo skoro nic.
2) Ani ve druhé lize bychom neměli stálý mančaft a o druhou ligu už nemají zájem ani kvalitní mladí.
3) Druholigový dobrovolnický tým by taky nemusel nijak bojovat na ledě, aby se to těm pár set posledním divákům líbilo.

MBM1513
MBM1513

MTS – super dal jsi 7 jmen přitom minimálně dvě jména do Třebíče nepůjdou zpět. Přemlouvat Erata a Dolňi je úplně proti logice prostě skončily a hotovo a bylo by to odložení problému o rok kdyby by stejně skončily.Navíc oba mají svůj byznys a svoje zdravotní neduhy. Kaláb kdo vi jak se rozloučil s klubem, druhý jeho divný konec v klubu a nikde není…. Sestup není řešení spíš je na místě jiný tah na bránu a jiná chut do hokeje a vůbec jiný pohled na věc… vše je dle mě moc zakonzervované a bez nějaké vize a jen o přežití a néé budoucnosti

MTS
MTS

A co třeba jména jako Svoboda, Peroutka, Kadela, Wasserbauer, Juráň, Malec, Hort – první jména co mě napadla…., nikde není napsáno, že by třeba ve druhé lize nepokračovali Kaláb, Dolníček nebo Erat. Ale to je kdyby….Asi na to mám jiný názor jak Ty. Já jen vidím, kolik lidí je na zimáku a zamýšlím se proč….

MBM1513
MBM1513

MTS – a s kým II.ligu budeme hrát..kolik máme vlastních hráčů na II.ligu..prostě jen otázka s kým??? A naše základna dál na II.ligu nebude top a ještě když nebude I.liga neplatí koncepce sportu ve městě…toto vše mluví proti…. a ještě příklad sestupů a pádů fotbal Třebíč – MSFL-DIVIZE-KRAJ- a možná i OKRES…sestupy nejsou řešení..spíše vidím spíše nový vítr nová víze nová chut

MTS
MTS

Asi mě tu umínusujete, ale znovu říkám, raději druhá liga se stálým týmem, než tohle, co je na zimáku. Někomu možná stačí koukat na budoucí naděje. Já bych raději stálej mančaft, kterej budej bojovat, bude na špici a věřte nebo ne, ono těch 500 lidí stejně dojde a k takové návštěvě už teď moc nechybí. Už teď máme na soupisce 37 hráčů! A to je po první čtvrtině. Co bude na konci??? 70 hráčů? Co vedení předvádí s těma střídavejma startama, tak ať se nikdo nediví, že lidi na zimák nechodí. Sorry, že pořád kritizuju, ale prostě mě s prominutím štve, kam se to za těch 20 let s Horáckou Slavií dopracovalo….

MBM1513
MBM1513

Patriot 76 – když se podíváš na goly loňské Horkého tak to vše bylo na základě spolupráce ze zkušenými hráči. Nejsem si úplně jist, že on je ten ,který umí rozhodnout zápas, ale v podstatě je to věc pohledu. Za mě je super příchod dvou obránců, ale chybí mě křídlo do první lajny. Přece jen nemůžeme čekat, že Malec bude zázrak a spása, umí udělat rozruch,ale není to hráč co bude rozhodovat zápasy.

Patriot 76
Patriot 76

MTS:Střelcem by měl být Horký

PuB
PuB

K cemu u nam jsou SS, kdyz se tu ten hrac mozna ani za celej rok neukaze?!To tam pak muzeme mit napsanou celou Kometu a Vary dohromady, a kdyby toho bylo malo, muzem dopsat jeste Spartu wink
Mame love od korejcu, ne?
Tak muzem nekoho zlanarit na celo u sezonu.

paul88
paul88

Ještě by mohla kometa jsem poslat toho karabačka když ho odstavila grin grin grin

Jeffik
Jeffik

MTS: Souhlas wink Zrovna tady nás bota až tak netlačí

MTS
MTS

S prominutím na nějaké střídavé starty kašlu, příkladem je Zohorna. Klub všude kde to šlo, tak se chvástal, že přivedl na SS Zohornu a kolikrát za nás hrál? Jednou? To je podle mě úplně k ničemu. Je super, že máme na soupisce asi pět golmanů, ale střelce nemáme žádného. Jako sorry, ale další golman nebo obránce na SS je na prd. Nováka bych pochválil, kdyby na hostovačku dotáhl nějakého střelce, ale tohle má pro mě cenu nula. Sorry.

H.S.
H.S.

Je fajn že vedení nespí a posiluje kádr, obrana a brankoviště je kvalitně obsazeno. Chtělo by to ale někoho do útoku, ideálně střelce. Věřím tomu že vedení si to uvědomuje.

I liga -HCD
I liga -HCD

už to jde smile

I liga -HCD
I liga -HCD

zdravim, jde zmenit nick? potřeboval bych “První liga – HCD” grin grin grin

monster
monster

Další hráči dopsáni na soupisku HST.
Z Karlových Varů Lukáš Vágner, z Komety Brno Marek Langhamer

Na soupisku Horácké Slavie dnes byli dopsáni hráči obránce Lukáš Vágner a brankář Marek Langhamer. Oba mohou za HS startovat, bude však záležet na dohodě a potřebách všech tří klubů, tedy Karlových Varů, Komety Brno a Horácké Slavie Třebíč. Informaci potvrdil sportovní manažer HST Radek Novák.

Přihlížející
Přihlížející

Patriot76: Zrovna u těchto dvou měli stejné podmínky, ne-li lepší, od HST a rozhodli se jít jinam. U Zdráhala mě to až tak nemrzí, třeba se tu ještě někdy objeví. Víc mě to štve u Pekra, na kterém teď momentálně stojí celá slavná, ambiciózní Dukla. Mít tu Pekra, tak jsme do osmého místa lehce volně.

Patriot 76
Patriot 76

Myslím že to vše je výsledek noveho sponzorstvi. Škoda že se to nepovedlo dřív a neni Zdrahal a Pekr.

Přihlížející
Přihlížející

Za podpis Szatmáryho má u mě vedení kladné body. Je fajn, že tu hráče nepodepisujeme pouze na rok, ale i na delší dobu. Pro příští rok tu máme Bilčíka, Brože, Szatmáryho, nejspíš i Čermáka a Čejku. Vzhledem k tomu, ja to tu fungovalo v minulých letech, tak je to příjemná změna a je na čem stavět.
Je otázkou na jak dlouho tu mají smlouvy takový Vodný nebo Kusko, protože tihle dva jsou jedni z těch lepších v útoku. Raška a Nedvídek tu mají tuším opci i na další rok, takže by to až tak marné být nemuselo s výhledem na další ročník. Uvidíme. Pomalu to alespoň začíná dávat trošku smysl.

tombagr
tombagr

Ještě nějakého zkušeného útočníka a budu velice spokojen.za to že se podepisují hráči s opcí za to palec nahoru. good

Patriot 76
Patriot 76

H. S. Z druhé ligy chce málokdo mezi profiky z různých důvodů.

Patriot 76
Patriot 76

Je potřeba pochválit vedení za podpisy smluv s opcemi. To tu už mnoho let nebylo. Šimon je další v řadě letos good

HSfan
HSfan
H.S.
H.S.

Tady ti zkušenější hráči měli právě přijít už před sezónou, v tomhle vedení trochu zaspalo. Ve 2. lize jsou určitě hráči co by u nás mohli být platní, podobně jako se osvědčil třeba Malec.

Kendys
Kendys

Nebo tě baví čist či poslouchat….hodnoceni po zápase…..že máme mladý tým…málo zkušeností….Ano bojovnost Nás zdobí ale na 1.či 2. branky se zápas nevyhrává vždy.Viz.včera…to jsme dokonce dali i 4 smile což bylo HST maximum pokud se nepletu.

Kendys
Kendys

H.S. Maš pravdu a uvědomuji si to, však už mám nějakou tu sezónu na značkách vystátou.A načínám 26.sezónu..ale když to nejde,je třeba to zkusit místo S.S na hostování. Třeba i na 2.měsíce aby to nestalo tolik financí.A potom by to bylo možný….Jde jen o to chtít,něco změnit.

H.S.
H.S.

Kendys: zápasy 2.ligy a 1.ligy se většinou hrají ve stejné dny, takže proto se tady zatím hráči ze Žďáru neobjevili. Jediná šance byla v pondělí na Kladně a to hrál Milfait.

Kendys
Kendys

Ano…2 body je málo.Ne že bych Ústí podceňoval,hráli slušný hokej a NE málo HST zatápěli.A jen díky brankáři HST to neskončilo bez bodů. Nevím, proč trenéři nezkusí hráče ze Žďáru. Milfaita zkusil pouze na Kladně, které Nás převálcovalo.A Jíchy ani nezkusil v žadném mači .Když někteří Naši hráči jsou za očekáváním a měli se dost času ukázat ….Tím ale nemyslím, že je zkusí na špíl a pryč ale alespoň na jednu čtvrtinu. Ať se stačí ukázat. Prostě nový impuls, protože koncovka některých hráčů HST je pořád špatná…..Neříkám, že se nesnaží či nebojují ale přece to není pořád ono.