Diskuzní fórum

Vítejte na diskuzním fóru fanoušků SK Horácká Slavia Třebíč!
Pro zachování přátelské atmosféry Vás žádáme o dodržování pravidel.

bravo123
bravo123

Velká gratulace takhle vypráskat Kladno, vůbec jsem to nečekal.

MBM1513
MBM1513

Patriot – jen říkám že je 12 mil včetně provozu ZS a město vubec nezasahuje do fungování klubu a částka je adekvatni ale nejde aby klub žil jen z 80% z peněz města a tvářil se navenek kritika není na miste. KRAJ mě odepsal podpora v souladu se zakonem a potvrdili tuto podporu a že byla napříč všema odsouhlasena a teď je otázka jestli toto prasknout dále jako nedovolenou podporu….klubu nechci škodit jen říkám ať se vzbudi

Dejvid
Dejvid

pan Šlapák dělá podle mě maximum ve svých omezených podmínkách…ono, těžko se něco hledá, když od vedení nevíte, co vlastně bude další sezonu…navíc v jeho náplni práce zdaleka není jen marketing, co tak vím, tam totiž všichni dělají všechno…..protože jich je málo…a jsme zas u toho, koncepce! plán! Tohle tu není, řeší se vše den za dnem akorát

Pufke
Pufke

Scotte to jsi řekl moc hezky. Jenže to by někdo z vedení musel zvednout tu prdel z kancelářské židle a jít něco dělat..

davidacc
davidacc

Připojuji se k Patriotovi,dobře to Scott napsal…

Patriot 76
Patriot 76

Scott Pošli to prosim na klub. Myslim to naprosto vážně. Slapak kecá, že je máme za hlupaky, kteří neví jak se to má dělat.

Yves
Yves

Nepsal jsem o místní líhni, ale líhni talentů z celé země. Soustředit je sem. Nabídnout jim první kroky v dospělém hokeji.

Patriot 76
Patriot 76

YVES: Koukni se s kým a s jakými vysledky teď ta lihen hraje 😞 Lihen už je bohužel minulost, snad zase někdy v budoucnu. Ale teď už nekolik let ne a ještě pár let, ne. Neslozime ze svych, ani tym pro druhou ligu 😥
MBM Nevím, co je divného velikosti města a soutěže vzhledem k částce podpory města. A to v tom je myslím i částka na energie. Tak že nevím, proč zrovna do toho sijes… ?To tě vůbec nechápu 🤔To myslíš, že klubu pomůže? Spíš by me zajímalo, jak skončila tvá aktivita neoprávněné podpory kraje, Jihlavě…

Scott
Scott

Já si myslím, že v první řadě by měl HS začít někdo řídit jako moderní firmu.
Výmluvám, že nejsou v regionu peníze nevěřím. Jediný důvod je ten, že vedení nepracuje jak má.
Schválně jsem se ptal známých, kteří mají na Vysočině firmy (středně velké), zda je někdo z HS navštívil v uplynulých letech a nabídl jim nějakou formu spolupráce. NIKDO a NIKDY!

Taky jsem se jich ptal, zda by se podíleli, pokud by ten projekt měl hlavu a patu a všichni řekli, že ano. Ale jen pokud by projekt DÁVAL SMYSL.

Podle mě je už teď docela pozdě, ale vedení by se mělo probudit a začít pracovat na projektu jak vrátit HS k životu třeba v příštích 5 letech a jak zajistit budoucnost.
Nabídnout firmám jasný program, plán a taky možnost kontroly toho, jak je z jejich penězi nakládáno. Firmy se musí cítít, že jsou částí klubu a že dělají dobrou věc a ne, že sypou peníze do černé díry.

Například z každého sponzorského daru půjde 20% na mládež a nábor dětí, aby se postupně opět začala budovat hráčská základna.
Další problém je, že HS se podle mě nemůže dívat jen po velkých firmách a darech v řádech milionu jako ČEZ, Mann Hummel atd.
1x1mil je to stejný jako 20 x 50tis, někdo, ale musí vymyslet jasný projekt a vizi a někdo musí sednout do auta a denně objíždět firmy v regionu a KOMUNIKOVAT.

HS má na hokejové mapě jméno a historii, fanoušky kterým na klubu záleží, lidi v Třebíči mají o hokej zájem a vedení to úplně zahazuje.

Kdy bude ta valná hromada? I když pochybuji, že se najde někdo, kdo by tam takovéto otázky řešil..

Yves
Yves

Já bych neřešil svazový projekt Dukla, ale založil nesvazový projekt HS Třebíč. “Dlouhodobě vychováváme talentované hráče pro český hokej. U nás dostanou vaši hráči prostor. Bohužel hlavní nevýhodou je, že s hráčem musíte poslat velkou část nákladů. Za poslední roky se u nás do elitní formy rozehráli: …” Zní to napsané jako naivní pohádka z knížky, kdyby to ale někdo vzal šikovně do ruky, Třebíč může mít slušný hokej i bez svazu. Který teda slušně nenávidím. Od trapných pokusů kravaťáků u koryt po jejich cenzuru fanoušků. Velkým úkolem je ale sehnat k této líhni 4 zkušenější hráče a podpořit i region.

Velky vezir
Velky vezir

Docela se divím že se tu odsuzuje projekt Dukla. Přitom je to věc která by hokej v Třebíči zachovala na přijatelné úrovni, platil by to převážně stát. Za dva roky se uzavření ligy zruší a co si budeme povídat , s HST to dopadá podobně jako s Brodem kdy je Brno vybrakovalo a pak koplo do řiti. Bude logicky následovat pád protože generace vlastních hráčů není a peníze na nový už vůbec ne. Brno za 2-3 roky taky padne na průměr a bude po posilách.

MBM1513
MBM1513

Tak dnes JAGR den tak alespoň pro klub to má pozitivní přínos naplní se kasa a ještě se zlepší čísla návštěvnosti toto vše bez jakékoliv práce a přičinění. Jen by mě zajímalo kdyby někdo odpáral dnešní utkání jaká byla průměrná návštěva doma v sezoně a ještě to porovnat 5 let zpět… Jinak, že DUKLA vznikne v Hodoníně mě ani moc netrápí, protože ze současných Komeťáku se to bude týkat maximálně dvou lidi při horší situaci tři. Jinak co mě děsí, že klub nemá na platy ani trenéru pro ,,A” toto mě děsí a vidím v tom opravdu průser, protože klub je na tom ještě hůře než si myslíme. Navíc, když koukám tak všechny hráče co jsme asi nějak platily bud částečně či úplně na konci ledna potichu odešli či teď před Kladnem. Prostě klub je finančně na dně a pořád se budu opakovat, kdy někomu dojde, že takhle to nejde! Navíc jak tady někdo psal, zajímalo by mě kdy naposled byla valná hromada klubu, protože toto absolutní neinformování jen a jen dává za pravdu těm co napadají fungování klubu. Čekám, že se náme vyjádří po roce GM a řekne situace je těžká cíl se nesplnil a pak bude říkat o hokej je zájem lidi přišli na Jágra….. docela si říkám jak je možné,že to pořád prochází, ale slušná práce dělat hokej bez peněz a odpovědnosti a dozoru a ještě dostat rok co rok z města 12 milionu!!!

arcin
arcin

tombagr: pak bude u nas sestup a nasledny krach.

tombagr
tombagr

skipy vždyť to Zábranský psal.a jestli to tam klapne tak máme po kometě a to jsem teprve zvědavý co se bude dít u nás.

skipy
skipy

Dle info Zábranský a Král ve středu v Hodoníně na jednání – projekt dukla

Patriot 76
Patriot 76

Tak opravdu asi bez Havranka a asi i Suse.

buuuggg
buuuggg

dalsi hvezdou bude nash vampola

Jiram
Jiram

Holous:774824805

holous
holous

Jiram mam.zajem o dva posles mi na sebe kontakt? smile

Jeffik
Jeffik

Velká škoda že zítřejší zápas není tím rozhodujícím v boji o 8.flek.To by byl teprve rachot a snad by byl lepší i poměr aktivních fans vůči čumilům

Patriot 76
Patriot 76

V MB a myslim i Prostějově se stojí tak jak kdysi i u nas i dole u mantinelů

Přihlížející
Přihlížející

Podle informací z klubu bude vstup na stadion v běžném režimu. Tzn. nebudou pouštět lidi mimo vyhrazené prostory. K tomu bych jen vypíchl, co jeden fanoušek psal na FB. Pozval bych ty trubky, co to vymysleli mezi lidi. Určitě by se jim dostalo několik “hezkých” slov a “pochval”.
PuB: Asi máš někdy problém s pochopením čteného textu. Většina tu nohama na zemi je. Je to pouze o tom, že nikdy nevíš, co přijde. Jde o to, že se v dnešní době musí počítat se vším, i s touhle, takřka nepravděpodobnou, variantou.

monster
monster

Já už lístky mám, zítra to bude opravdu divočina, jsem zvědav kdo jako první bude stát u pokladny a jak dlouho než se pokladna otevře. grin

Jiram
Jiram

Mám navíc tři lupeny na sezení,chce někdo?

PuB
PuB

Jinak vcera na Radiozurnalu rikali, ze vlada usiluje o to, aby dostavbu provedl CEZ pod dohledem statu, ze je to nejekonomictejsi a nejbezpecnejsi varianta. Korejci ani nikdo jiny nema jistyho vubec nic.
Dalsi vec je, jak by se KHNP zachovalo po dostavbe, kdyby ji nahodou delali prave oni, cemuz zatim moc sanci realne nedavam. Je taky mozny, ze by po dostavbe udelali papa.Je potreba si uvedomit, ze pro uchazece o dostavbu je hlavni ta zakazka, a ne financni podpora mistniho hokejoveho klubu, takze zpatky nohama na zem.

tombagr
tombagr

K sezení je potřeba 3500mist

PuB
PuB

tombagr:To je “papirovy limit”. Napr. MB ma vyjimku jiz nekolik let.

Přihlížející
Přihlížející

tombagr: Myslím, že to tak je a z té kapacity by mělo být alespoň 4.000 míst k sezení. Některé kluby, jako Litvínov, Mladá Boleslav to nesplňují a pravidelně dostávají výjimky. Loni ji měla i Jihlava. Takže tam bych se toho nebál. Ono by to nějak šlo, spíš jde o to, jak to navrhne. Proto bych nedělal ukvapené závěry. good

tombagr
tombagr

Přihlížející na extraligu je povinost myslím 5000.

Přihlížející
Přihlížející

tombagr: Něco říkal, ale tuším, že architektonický návrh měl být teprve připravovat nějaký architekt, který navrhnul několik arén v ČR. Tehdy nebyl schopný říct přesné číslo, které se týkalo kapacity. Uvidíme, ale tady klub těžko něco ovlivní. Stadion je v majetku města a to rozhoduje. Na věc mám podobný názor jako většina lidí tady. Bylo by vhodné, aby stadion po rekonstrukci splňoval parametry pro nejvyšší soutěž a zároveň se zde mohla hrát mezistátní utkání. Jinak zimní stadion v Mladé Boleslavi má kapacitu 4200 diváků. Dispozičně to podle dostupných fotografií vypadá jako naše aréna.