Diskuzní fórum

Vítejte na diskuzním fóru fanoušků SK Horácká Slavia Třebíč!
Pro zachování přátelské atmosféry Vás žádáme o dodržování pravidel.

tombagr
tombagr

šulda 😀😀😀😀😀😀 budeš mě učit hmm

šulda
šulda

až budeš mít odehráno to, co já, tak klidně, kámo wink

Přihlížející
Přihlížející

monster: A jak? Že se budou s hráči Motoru řezat pěstma po palici za rozhodnutého stavu?

tombagr
tombagr

šulda půjdeš do toho se mnou?😊

šulda
šulda
monster
monster

Zastávate se hráčů ale ono je taky možné že kabina nefunguje jak by měla. Přeci jenom já si představuju bojovnost jinak.

šulda
šulda

PuB: Ano, dělám si tím srandu sám ze sebe. Znak toho, že se neberu až tak vážně, jako někteří jiní zdejší diskutující. good

tombagr
tombagr

PuB good

PuB
PuB

šulda: Nechci se toho Tombagra zastávat, ale zrovna Ty, který si dá do Nicku synomymum pánského přirození tu má co říkat o věku.
Nazývat se hrdě zdrobnelinou šulína a pak řešit jak si kdo říká na fb chce notnou dávku demence…

tombagr
tombagr

Přihlížející good good good

Přihlížející
Přihlížející

šulda: V tomhle je nešťastná mentalita některých návštěvníků (záměrně nepíši příznivců) domácích zápasů HST. Jsou tam lidé, kteří se jedou podívat na zápas, pozdravit známé a kamarády a prostě se tam baví i ve chvíli, kdy to klukům moc nejde. Moc jich teda už není, ale pár se jich najde. Pak tam jsou ovšem někteří další, kteří budou nadávat a hledat negativa na všem, co se během toho zápasu udá. Bohužel, takových tam včera bylo poměrně dost. Přisuzuji to tomu, že si někteří léčí své mindráčky, ale o tom bychom tu mohli psát dlouhé slohy a nikam by to nevedlo. Souhlasím s tím, že je škoda, že na marodce jsou klíčoví hráči a dá se říct, že hned od začátku soutěže. Nyní bych si za cíl dal spíše 9.-10. místo, které by zaručovalo předkolo play-off. Na druhou stranu ztráta 7 bodů není propastná a dá se s tím něco dělat. Stačí dvě výhry a situace v kabině se obrátí a mužstvo bude opět šlapat. Jsem na to sám zvědavý, kdy přijde ten zlom. Snad brzy.

tombagr
tombagr

šulda good good

tombagr
tombagr

Přihlížející já jsem psal že bych je odvolal .jen bych k nim přidal někoho impulsivniho.a budu si stát za svým tohle mužstvo má na víc.

šulda
šulda

Přihlížející: Chtít od člověka, kterému je někde mezi 40 a 50ti a na fb se nazve Tomík, aby uvažoval jako dospělý je utopie. Tam se ten vývoj opravdu zastavil někde kolem těch uvedených 14ti let. Jinak srovnávat loňský zápas s Kladnem, kdy už hráči hráli naprosto uvolněně, navíc s obrovskou motivací proti Jágrovi se zápasem, kdy je tým pod těžkou dekou, bez klíčových hráčů, kteří jsou na marodce, může jen ten, kdo hledá , jak si co nejvíc ulevit a najít důvod k nadávání. Ne ten, kdo hledá opravdové příčiny současného stavu. Souhlasím, že herně to není špatné, kromě druhé třetiny, ve které jsme propadli a soupeř byl naopak na koni, jsme byli vyrovnaným soupeřem. Problém je to neproměňování šancí. Klidně jsme i při té smůle mohli první třetinu vyhrát. Brát si oddechový čas po těch dvou brankách bylo zbytečné, protože tým hrál dobře, měl šance, tak na co ten tlak přerušovat. Ono se to zase otočí, tomu věřím. Škoda je, že ta krize a zranění přišla vlastně už na začátku sezóny, honit osmičku bude tím pádem strašně těžký.

Přihlížející
Přihlížející

tombagr: V obraně byl včera nejstarším hráčem Lukáš Forman – 25 let, Karel Nedbal – 23 let, Michal Furch – 21 let, Jakub Jednáček – 20 let, Dalimil Mikyska – 20 let, Daniel Kowalczyk – 19 let a Adam Rutar – 18 let. Věkový průměr: 20,9 let. Podívej se na sestavu Českých Budějovic, většina hráčů by u nás byla v první, nejhůř ve druhé formaci. Tam je prostě celý ten rozdíl. Výsledkově jsme propadli, herně to až taková bída nebyla. Nevím co tu pořád dokola řešíš. Loni se povedl zápas s Kladnem, ano to souhlasím. Ale na základě jednoho povedeného zápasu, kdy nám už o nic nešlo a hráči hráli v klidu, nemůžeš tvrdit, že si myslí, že máme navíc. Ano máme, ale v případě, že budeme v kompletním složení. Už to tu několikrát zaznělo. Na týmu je deka a nedaří se výsledkově. Každý tým si projde krizí. My ji máme nyní. Je to shoda okolností a určitou roli v tom hraje nezkušenost našich kluků. Víc bych za tím nehledal. Můžeš tam mít na střídačce Růžičku, ale nemyslím si, že by se něco výrazně změnilo. Jediné co mě osobně vadí je, že protěžuje hráče, kteří jsou z formy. Jména tu již zazněla. To je tak jediné. Vidím, že se s tebou neshodnu a dvakrát mě to netankuje. Je vidět, že máš nějakou averzi vůči Sobotokovi a Barvířovi. Není to poprvé co by jsi je nejradši odvolal….

tombagr
tombagr

Přihlížející a jednen příklad ze včerejška dostaneme dva ušmudlané goly to se stane.ale my si nevezmeme oddechový čas na uklidnění mužstva.a za chvíli si ho vezme i při vedení 2:0.Prospal.to je rozdíl.

tombagr
tombagr

Přihlížející ty asi nemáš mobilní data. Tak ještě jednou .Vzpomeň si na zápas minulý rok s kladnem.myslim že jsme byli v podobné sestavě možná i slabší ale ten výkon byl suprový.proto si myslím že tohle mužstvo má daleko na víc než hraje teď.muzstvo podle mě potřebuje nějaký impuls .já osobně bych na střídačku přidal někoho impulsivniho k trenérům.

Přihlížející
Přihlížející

tombagr: Kdyby jsi tam byl, tak v 19.40 hodin, kdy jsi tu vyblil svůj příspěvek, jsi na zimním stadionu. Tebe jsem neviděl, že by jsi napsal něco pozitivního. Vždycky vylezeš a slabomyslně kritizuješ. Rád bych si od tebe přečetl nějaký konstruktivní návrh, jak celou situaci vyřešit. Dočkám se?
PuB: Ono to máš úplně jedno co tam řekne, tak i tak to tady někteří zkritizují a ten dotyčný bude za blbce. Když by řekl, že jdou vyhrát, tak by tu někteří psali na čem jede a když řekne, tak jak to je, tak je vlastně po.sraný a nevěří týmu. Momentálně jsme dole, nelepí to. Holt budou muset kluci zabrat a zlomit to.
Poslední dva zápasy hráli na hranici svých možností. Nevím jestli to někteří nechtějí vidět, ale v první třetině jsme místy Motor přehrávali a vytvářeli si v některých pasážích víc gólových šancí, než soupeř. Pokud tohle někteří nevidí, tak jsou buď blbí, nebo slepí. Od stavu 5:0 se zápas mohl dohrávat, ale nakonec to tak nebylo. Hráči se na to nevybodli a snaha tam byla. Krom toho většina situací byla řešená špatně (bez gólového efektu). Chyby vyplývají z toho, že máme hodně nezkušenou a mladou obranu. Lídrem by měli být Szathmary, který je na marodce, Nedbal a Forman, který je bohužel absolutně z formy oproti loňskému roku. V útoku měli dávat branky Kusý, který v Pardubicích a Nedvídek, který je poloviční. Poslední dvě utkání se začal probouzet z letargie Kratochvíl a Havránek. Vůbec špatně nehrají Ferda a Václavek. To je tak jediné pozitivum.
Tip pro trenéry: Když nejdou přesilovky, tak to možná bude těmi hráčemi, kteří na ně chodí. Myslím si, že mladých šikovných hráčů tam máme dost, takže zamíchat se s tím dá vždycky.

PuB
PuB

Včera před zápasem jsem v rádiu zaslechl nějaký rozhovor s naším trenérem, a tam říkal něco ve smyslu že zkusíme alespoň Motor potrápit atd.
Mě to vyznělo tak, že vyhrajem jenom zázrakem a body nečekáme, ale budeme se alespoň snažit nedostat ranec.

To je přístup…

tombagr
tombagr

Přihlížející ty jsi srandista good jak můžeš vědět že tam nejsem.co pak ty mě hledáš?😀

Přihlížející
Přihlížející

tombagr: Chlape, ty na těch zápasech ani nejsi. Chodí zhruba stejně lidí jako loni. Mužstvo je, vyjma dvou hráčů, kteří sem jezdí jen na zápasy, vinou marodky stabilní a vy pořád hledáte negativa. Ano, jsou tam, ale neviděl jsem tu dneska příspěvek, který by vyzdvihl to, že naši kluci půl zápasu nebyli horším celkem a v první třetině, jak sám Prospal přiznal, přehráli první celek tabulky. Ty tu řešíš pondělní návštěvu a argumebtuješ jako 14-ti leté dítě, které je naštvaný na svět. Sorry, ale takovýhle kydy neberu.

tombagr
tombagr

Přihlížející tebe nesere že chodí čím dál míň lidí.jestli ne tak ti je jedno jak tento klub dopadne.myslim že je to docela dost velka ztráta peněz.

Přihlížející
Přihlížející

Tak jsem rád, že se tu o své dojmy podělil tombagr a mrpool. Kterej z vás dvou tam dneska byl? Tipuju že ani jeden z vás. Přestaňte plakat. Loni jste nadávali na Kometu a letos nadávate znova. Hoši, co vy chcete? Trošku směšný. Troufnu si říct, že byste pindali i kdybysme byli druzí…

oreon
oreon

Beru máme velkou marodku a náhrady žádný resp. obrana v troskách a zaskakuji mladí kluci, pro který to jsou cenný zkušenosti. Ale co mě zaráží, tak že prohráváme a na střídačce HST je klid. Když to srovnám s Prospalem, co tam loni po hráčích házel lahve s pitím, běhal od jednoho k druhýmu, dělal možný nemožný, aby tým nakopl. A tady se řekne např. při Porubě “brankáře jsme neodvolávali, dostali bychom akorát pátej gól do prázdný brány” teď při Motoru “třetí třetinu jsme pojali jako přípravu na další utkání a chtěli jsme ji dohrát 0:0”, tak to pardon ale chodí na vás fanoušci, platí vstupné, tak chtějí vidět alespoň snahu snížit brankový rozdíl a ne koukat na styl “nějak to dohrajem” teď jsou před náma další 4 hodně těžký zápasy, tam to bude chtít aspoň jeden vyhrát a aspon jeden zremizovat, jinak to bude s tou 8 už moc špatný.

tombagr
tombagr

Když vezmu za na každé utkáni chodí cca o 300 až 500lidi míň oproti minulým rokům.to nikdo na klubu neřeší.si myslím že je to celkem dost peněz.

Jeffik
Jeffik

Jediný co potěšilo, tak cigánov, ale to nám bohužel body nezíská ?

mrpool
mrpool

Solidní rychta… ale zase budeme mít skvělé pozapasove hodnocení,hráčům nebudeme mít co vytknout,protože ze sebe vydali jistě maximum.. ve středu po rychte v přerově budem téměř předposlední,ale od klubu ticho po pěšině….takovou tragédii jsme nehráli ani při spolupráci s kometou a to ještě půlku hráčů a trenéra platila. Teď vše platíme sami,hrajeme ještě větší hovno na který chodí čím dál míň lidí…,ale hrajeme to se svejma,jak tu většina vyrvavala…. by mně zajímalo,kde se vydělá na ten zvýšený rozpočet….. grin

PuB
PuB

Tak zatím jsme zralý na debakl

ratusek
ratusek

Tak to bylo rychlé grin

Přihlížející
Přihlížející

Barvíř to řekl dobře, hráčům není co vytknout. Bojovali, snažili se, ale bohužel jim to tam nenapadalo. Jinak trošku zvláštní metr má na našem ledě pan Barek (říznul nás proti Přerovu). Teď se mu částečně podařil druhý zářez. Údajně byl od našeho trenéra po zápase “pochválen”, což dal samozřejmě do zápisu. Toho hňupa bych v rámci dobrých vztahů vetoval. Jinak já si osobně hokej užil i přesto, že jsme nevyhráli. Je opravdu hodně vidět, když chybí několik klíčových hráčů. Jinak neodpustím si jednu věc. Fronk sice odvolal faul, ale regulérně jel na střídačku a kdyby si ho ten moula, co to pískl nezavolal, tak to neodvolal. Za mě spíš palec dolů, než nahoru.
Vedení můžeme těžko něco vyčítat. Lepší hráči jsou ve většině případů rozebraní, takže spíše je složité někoho najít a na střídavé starty sehnat někoho lepšího nejspíš nelze. Mít mužstvo kompletní, tak jsme konkurenceschopní mužstvům z horních pater tabulky a myslím si, že by výsledky vypadaly jinak. Bohužel vypadli dva tři hráči z první formace (Szathmary, Psota a Kusý) a tohle se nedá jen tak nahradit. Super zápas v sobotu odehrál Havránek a velmi dobře se mi jevil i Kratochvíl, takže doufám, že to klukům vydrží.