Diskuzní fórum

Vítejte na diskuzním fóru fanoušků SK Horácká Slavia Třebíč!
Pro zachování přátelské atmosféry Vás žádáme o dodržování pravidel.

arcin
arcin

tombagr: pak bude u nas sestup a nasledny krach.

tombagr
tombagr

skipy vždyť to Zábranský psal.a jestli to tam klapne tak máme po kometě a to jsem teprve zvědavý co se bude dít u nás.

skipy
skipy

Dle info Zábranský a Král ve středu v Hodoníně na jednání – projekt dukla

Patriot 76
Patriot 76

Tak opravdu asi bez Havranka a asi i Suse.

buuuggg
buuuggg

dalsi hvezdou bude nash vampola

Jiram
Jiram

Holous:774824805

holous
holous

Jiram mam.zajem o dva posles mi na sebe kontakt? smile

Jeffik
Jeffik

Velká škoda že zítřejší zápas není tím rozhodujícím v boji o 8.flek.To by byl teprve rachot a snad by byl lepší i poměr aktivních fans vůči čumilům

Patriot 76
Patriot 76

V MB a myslim i Prostějově se stojí tak jak kdysi i u nas i dole u mantinelů

Přihlížející
Přihlížející

Podle informací z klubu bude vstup na stadion v běžném režimu. Tzn. nebudou pouštět lidi mimo vyhrazené prostory. K tomu bych jen vypíchl, co jeden fanoušek psal na FB. Pozval bych ty trubky, co to vymysleli mezi lidi. Určitě by se jim dostalo několik “hezkých” slov a “pochval”.
PuB: Asi máš někdy problém s pochopením čteného textu. Většina tu nohama na zemi je. Je to pouze o tom, že nikdy nevíš, co přijde. Jde o to, že se v dnešní době musí počítat se vším, i s touhle, takřka nepravděpodobnou, variantou.

monster
monster

Já už lístky mám, zítra to bude opravdu divočina, jsem zvědav kdo jako první bude stát u pokladny a jak dlouho než se pokladna otevře. grin

Jiram
Jiram

Mám navíc tři lupeny na sezení,chce někdo?

PuB
PuB

Jinak vcera na Radiozurnalu rikali, ze vlada usiluje o to, aby dostavbu provedl CEZ pod dohledem statu, ze je to nejekonomictejsi a nejbezpecnejsi varianta. Korejci ani nikdo jiny nema jistyho vubec nic.
Dalsi vec je, jak by se KHNP zachovalo po dostavbe, kdyby ji nahodou delali prave oni, cemuz zatim moc sanci realne nedavam. Je taky mozny, ze by po dostavbe udelali papa.Je potreba si uvedomit, ze pro uchazece o dostavbu je hlavni ta zakazka, a ne financni podpora mistniho hokejoveho klubu, takze zpatky nohama na zem.

tombagr
tombagr

K sezení je potřeba 3500mist

PuB
PuB

tombagr:To je “papirovy limit”. Napr. MB ma vyjimku jiz nekolik let.

Přihlížející
Přihlížející

tombagr: Myslím, že to tak je a z té kapacity by mělo být alespoň 4.000 míst k sezení. Některé kluby, jako Litvínov, Mladá Boleslav to nesplňují a pravidelně dostávají výjimky. Loni ji měla i Jihlava. Takže tam bych se toho nebál. Ono by to nějak šlo, spíš jde o to, jak to navrhne. Proto bych nedělal ukvapené závěry. good

tombagr
tombagr

Přihlížející na extraligu je povinost myslím 5000.

Přihlížející
Přihlížející

tombagr: Něco říkal, ale tuším, že architektonický návrh měl být teprve připravovat nějaký architekt, který navrhnul několik arén v ČR. Tehdy nebyl schopný říct přesné číslo, které se týkalo kapacity. Uvidíme, ale tady klub těžko něco ovlivní. Stadion je v majetku města a to rozhoduje. Na věc mám podobný názor jako většina lidí tady. Bylo by vhodné, aby stadion po rekonstrukci splňoval parametry pro nejvyšší soutěž a zároveň se zde mohla hrát mezistátní utkání. Jinak zimní stadion v Mladé Boleslavi má kapacitu 4200 diváků. Dispozičně to podle dostupných fotografií vypadá jako naše aréna.

tombagr
tombagr

hst1928 proč by dávali víc když jsme farma.on by se taky klub měl víc snažit a ne stát na místě.

hst1928
hst1928

Zajímalo by mě, jaké ceny dá do soutěže generální partner, ČEZ. Řekl bych tak šňůrky na krk s motivem “jaderného profesionála”… smile Jinak je až trapné, že se chce generální partner najednou prezentovat. Celý rok nic, teď ucítí zájem lidu a TV kamer, diváci se řeknou: “ty jo, tady se mají, tady je generální parter ČEZ..” Co už ale neví, že ta částka je na soutěž a na titul gen. partnera směšná, že v ČB dává ta stejná společnost pouze na mládež více než dvojnásobek než pro A-tým HS a více než 10x proti A-týmu HST naděluje každoročně Á-čku Motoru…
Bez komentáře.

tombagr
tombagr

Přihlížející neříkal náhodou svoboda že projekt je hotový možná se pletu.jo památkáři dělají problém všude.ja si myslím že už dávno o vítězi tendru na Dukovany je rozhodnuto.Bych se divil že by Korejci jsem dali peníze jen tak.kdyby už neměli nějaké záruky.

Přihlížející
Přihlížející

tombagr: Já netvrdím, že je to správně, či špatně, ani že se mi tento návrh líbí. V současný době by to pro potřeby HST a města prostě stačilo. Spíš jsem narážel na to, že není hotový návrh od architekta. Mě osobně by se líbilo, kdyby byla kapacita stadionu 4.000 míst. S tím, že by převážná většina, vyjma sektoru pro hosty a domácího kotle, byla na sezení. Je otázkou jak to udělat, protože byl údajně problém s památkářemi. Stadion nejde moc rozšířit, což je škoda. Uvidíme, jak to celé dopadne a jak moc rozsáhlá rekonstrukce to bude. Upřímně by bylo nejjednodušší to celé srovnat se zemí a postavit znovu…. Spolupráce s KHNP se bude odvíjet od toho, zda vyhrají tendr na JE nebo nikoliv. Pokud ano, tak by to bylo zajímavé nejen pro hokej. Bylo by úsměvné, kdyby klub měl rázem ambice na postup, ale toho se tu zřejmě nedočkáme. smile

catyl
catyl

Mě osobně se to taky moc nelíbí, nehledě na to, že se dělají různé koncerty viz Kabát, Habera apod.. Ale taky to sezení, hlavně v kotli si to nedokážu představit

tombagr
tombagr

Přihlížející ale preci musíš počítat s určitými věcmi do budoucna.co když nahodou Korejci řeknou že 1.ligu hrát nechtějí z chtějí víš .co pak.vim že je to utopie ale počítat musíš že vším.

Přihlížející
Přihlížející

V případě, že by to bylo po rekonstrukci, tak bychom měli již vyprodáno, nehledal bych za tím nějaké složitosti. Jestli bude stadion pro 3.500 nebo třeba 5.000 diváků si myslím, že až takový problém není. V Přerově to jde. Na některé zápasy mají plno, ale většinou se tam v klidu ty 2.000 vejdou. Ještě není hotový konkrétní návrh a nezačalo se, takže bych byl prozatím v klidu.

Patriot 76
Patriot 76

Přesně. Snížení kapacity se mi vůbec, vůbec nelíbí. Kdyby tady zase byla někdy repre, nebo jiné významné zápasy.

tombagr
tombagr

A kam by se ti Lidlu vešli po rekonstrukci zimáku na 3000.prodano je 3500

Yves
Yves

Prodáno 3 018 lístků. No, stadion bude zase jednou od dob postupu a derbíček se Znojmem nafukovací. Tu šanci asi vedení nepromarní. grin Takže lístky čekám i na pokladnách.

https://www.idnes.cz/hokej/hokejova-1-liga/trebic-hokej-kladno-jaromir-jagr.A190222_080046_hok_1liga_par?

tombagr
tombagr

Mě se líbí náš klub se můžeme posrat s Jágra a Plekanec .ale abysme udělali důstojné rozloučení s kariérou s Eliášem a Eratem to ne.

Kendys
Kendys

V sobotu poslední špil.Škoda těch promarněných bodú s Kadani či Benclema. Takže je mi jedno, jestli Jarda dojede či nikoliv. Prostě zafandit.