Diskuzní fórum

Vítejte na diskuzním fóru fanoušků SK Horácká Slavia Třebíč!
Pro zachování přátelské atmosféry Vás žádáme o dodržování pravidel.

Komentujte

rostis1001

V tom případě bys měl zajít za vedením, ať ti to osvětlí wink

monster

Ano připadá, hold máme každý jinej názor. wink

rostis1001

Monster: jestli dobře počítám, tak 8 hráčů Komety včera v naší sestavě. To ti připadá, že s náma vy..dávají? Když ty hráče Kometa platí a jsou její, tak je jasný, že s nima bude nakládat podle vlastního uvážení. Mohli jsme Jekela před sezónou koupit, ale asi na to nemáme. A i kdyby byl náš a podával takový výkony, jaký podával, tak po něm Kometa nebo někdo jiný z elh sáhne a on tam půjde radši, protože je to nejvyšší soutěž.
Když holt nemáme prachy a vedení klubu se rozhodlo pro spolupráci, tak to my fanoušci musíme respektovat. Taky mě to třeba někdy štve, ale fandím HST, tak tam budu chodit, ať za nás hraje Franta, Pepík nebo kdokoliv jiný.

ratusek

Škoda že slabším ty body necháváme. S Varanama snad 2 body

HSfan

tombagr: Pavel se Vsetínu bude hlásit až v neděli. Ještě tady v Třebu potřeboval dořešit nějaký věci, podle jeho rozhovoru na iDnes.

tombagr

Mě spíš sere že dominik šanci neodstane.jekel ani ve Vsetíně na střídačce.

monster

Prohru bych moc neřešil, nedá se pořád prostě vyhrávat, co mě ale SERE daleko víc, je odchod Jekela, jasně spolupráce s Kometou stojí za jedno velký hovno, golman kterej měl formu tak prostě musel odejít,sere mě že jak si to Kometa určí tak to prostě musí být, když jsme nespolupracovali s Kometou tak to bylo prostě daleko lepší! Nesnižuju výkony Vejmise, ale dneska prostě nepodržel… Když už tak nechat chytat Dostála , když už je Jekel teda pryč… Pak se kurva divme že na hokej prostě moc lidí nechodí, já se ani nedivím když s náma Kometa vymrdává, lepší to nebude, hůř a hůř bude, a v ochozech mín a mín lidí!

Nesty17

Za 3 venkovní zápasy máme 6 bodů… Ja to beru všema deseti… Díky za ně, kluci!!

PuB

Občas se holt nezadaří.
Nevadí, máme nahráno, nejsme kapela…
K Jihlavě: souhlas, silnější pes mrdá.Ja jim to od srdce přeju good

proj1

Dneska hrozný výkon,jak od hráčů,tak od brankáře.

H.S.

To je tragédie dnes, přitom Ústí hraje v docela slabý sestavě.

Karel

Zlatej Dostál

tombagr

Zlatej Jekel

ratusek

Silnější pes mrdá, až budou v 1.lize, tak je budou sudí zase tlačit a brečet nebudou, jak to nebude rovina good

Jeffik

MichalD: Ono jim to jednou za čas neuškodí. Aspoň taky ochutnaj vlastní polívčičku wink

michalD

Mno, v jihlavě jsem dneska byl a duklákům se nedivim. dneska ti pruzi sparttu tlačili hooodně okatě… nefandím ani jedněm ale toto bylo silný kafe neutral

ratusek

jim za to poslední místo můžou fakt sudí grin grin grin Dneska jim to zase prohráli pruhovaní cry cry cry

Pufke

Bohužel ne sad sad

mrpool

Pufku,ty místo psaní kdo s kým vymrdává raději napiš,zda jste se už složili na pokutu,kterou za vás musel klub zaplatit… Tam buď aktivní….

Tomason

Pro mne je to od Komety rozumný krok. Doufám, že Karel třebíčský odchovanec se chytne a pomůže Třebíči do play-off. Nesoudni budou jen stále hatovat.

Pufke

Takže se vlastně nic neděje že s náma kometa neustále vymrdáva už pár let.. Chtělo by to sundat růžové brýle

ratusek

V tom Šumperku se děly věci ve středu grin jinak u golmanů je to vcelku jedno, tam máme vysokou kvalitu at už chytá kdokoliv.

Jeffik

Na foru Vsetína se jedni radují a druzí nadávaj a litují nás smile

pk-tr

Jekel se výborně rozchytal, tak by byla škoda aby seděl. Je to daň za spolupráci, ale zrovna Vejmelka – pokud tu bude do konce sezóny – mě vůbec nevadí. Vždyť je to Třebíčák! Kolik prvoligových týmů si může říct, že mají hráče draftovaného v NHL smile

Patriot 76

Tak dalo se čekat, že Kometa bude muset někoho někam poslat. Podle mě na tom postu kvalitu neztracime! Bude chytat odchovanec a velký talent. Jde jen o to, že Pavel se u fanoušků dobře zapsal. Není první ani poslední takový odchod. Kliiiiid.

Pufke

Ať táhne do prdele celá Kometa.. Jdu blejt. Pak se divime že na stadion chodí málo lidí když s námi neustále vymrdavaji…

rostis1001

Paul 88: myslím, že Kometa nemusí hledat novou jedničku, Čiliak, Vejmelka, Langhammer a Dostál tuto roli můžou z fleku plnit hned. Trenéři mají víc než dobrý výběr a při věku těch gólmanů to tak může být ještě několik sezón. A Jekel je vlastně taky jejich, takže jich je 5. Dobře i pro nás smile

radyy

Na stránkách Vsetína!
Nominace na ZOH 2018
15.1.2018
Odchovanec VHK ROBE Vsetín Ondřej Němec si zahraje olympijský turnaj v Pchjongčchangu. Gratulujeme!

paul88

Tak to vypadá ,že kometa hledá opravdu novou brankařskou jedničku do budoucna .Sice Jekel chytá ted dobře ,ale rozjezd do sezony neměl dost dobrý

pmal

Tak to je hodně smutný tohle.