Diskuzní fórum

Vítejte na diskuzním fóru fanoušků SK Horácká Slavia Třebíč!
Pro zachování přátelské atmosféry Vás žádáme o dodržování pravidel.

tombagr
tombagr

šulda 😁😁😁😁👍👍👍👍👍👍😁😁👍👍

Jeffik
Jeffik

Rostis 1001 : a zasloužili si snad ti hráči za dnešek něco jinýho než poslat je za takovej výkon do prdele?

šulda
šulda

Přihlizejici – jsi tupec, co potrebuje mít za každou cenu navrch, je zbytečně s tebou ztrácet čas. Užívej si to. Věcná diskuse s tebou nemá cenu, jsi jen obyčejný prudič.

Přihlížející
Přihlížející

Tombagr: S tebou nemá význam něco rozebírat…
Šulda: grin grin grin Co Novák, ještě tě irituje? wink

tombagr
tombagr

Přihlížející tak ted jsem se opravdu přesvědčil že v jednoduchosti krása.

šulda
šulda

Přihlížející – zase tvoje klasické překrucování. Nikde jsem nenapsal, že nás rozhodčí poškodili. Napsal jsem, že mladej Ondráček byl špatný hokejista a je i špatný sudí. Tečka. Nic o nějakém poškození někoho, tam nevidím. Jsi čím dál víc mimo.

Přihlížející
Přihlížející

Rostis1001: Mě spíš mrzí kolik lidí se vyrojí po porážce. Půlka z nich pouze kritizuje. Klasická česká mentalita.

Šulda: Svádět něco na rozhodčího je ubohost. Dnes nebyli nejhorší a nepoškodili náš tým. Můžeme si za to sami.

Tombagr: Jasně, od tebe to sedí ty joudo..

rostis1001
rostis1001

Tady je to zase samej věštec. Ztrácíme na play – off 5 bodů, máme odehráno o 2 zápasy míň, do konce je ještě asi 15 zápasů (odhad), ale někteří už ví, že nepostoupíme. Co jste si mysleli, že budeme každýho válcovat?

To, co někteří fans předvedli po zápase, to byl hnus, to na ten hokej radši nechoďte.
Já osobně jsem dneska znechucen ne z hokeje, ale z těch, kteří tam řvali po hráčích. Stydím se za vás neutral

proj1
proj1

Nevím kdo určuje hráče na nájezdy, ale dneska totálně prokaucovany stejně jako v Kadani

H.S.
H.S.

První třetina dobrá, pak měl náš výkon sestupnou tendenci. Druhá třetina klasická, opět jsme si to tam podělali. Třetí třetina hrůza, totálně bez pohybu. Prodloužení a přesilovka v něm vrchol zmaru. Nájezdy už pak podle předpokladů. Já nevím proč poslední zápasy hrajeme většinu času na tři lajny, když je teď takhle nahuštěnej program. To pak jsou ti hráči utavení a dnes ve třetí třetině se to extrémně projevilo. Král s Havlátem, dva šikovní rychlí hráči a oni odehrají pár minut za zápas. První dvě lajny šíleně přetížený a pak to tak vypadá. Velký zklamání a ani se nebudu těšit na zítřek, to bude podobná bída.

MTS
MTS

Na zápase jsem nebyl, ale ztráta ve středu v Kadani a dnes s Benátkami je asi jasným signálem k tomu, že předsezonní cíl splněn na 99% nebude….

šulda
šulda

Kouzlo nového kouče přestalo působit a jsme tam, kde jsme byli. A mladej Ondráček byl špatnej hokejista a je ještě horší sudí.

H.S.
H.S.

Je mi jedno kolik budu mít mínusů. Říkám že žádný play off letos zase nebude.

tombagr
tombagr

Tak dneska 1.třetina dobrá.za to další dvě katastrofa. cry

bono
bono

Tak asi sbohem play off (opět)…

tombagr
tombagr

Přihlížející ty jsi asi hodně jednoduchý 😁😁😁😁😁👋👋👋👋👋

Patriot 76
Patriot 76

No asi by jste mohli uklidnit wink Řešte zase hokej wink

Přihlížející
Přihlížející

tombagr: Rozčílenost a údiv je trošku rozdílná věc Tomíku. Přeborníků na pí***iny je tu spousta. Nadávání a ponižování? To myslíš tak, že když tě nazvu troubou, tak se cítíš poníženě? Jo aha grin grin

tombagr
tombagr

Přihlížející nechápu tvé rozčilení .jen jsem ti napsal že občas napíšeš taky píčoviny.ale aby ti všichni hned nadávali a ponižovali jak ty to jsem od nikoho tady nečetl.

Přihlížející
Přihlížející

monster: To jsem rád beer

monster
monster

To Přihlížející souhlasím stebou

buuuggg
buuuggg

Sami hadky 👍

Přihlížející
Přihlížející

Monster: Když je vidět bojovnost a snaha, tak většina lidí nemá problém s nepříznivým výsledkem. Ovšem v některých případech předtím, než nastoupil Novák, to tak nevypadalo. Viz. utkání s Ústí nad Labem, Prostějovem….

monster
monster

Já třeba šest bodů čekám, ale když budou čtyři, nebo pět tak se vůbec zlobit nebudu,když tam borci nechají všechno.

Přihlížející
Přihlížející

tombagr: Člověče, ty mě prvně poučuješ, že se tady pouštím do lidí, a pak mě nařkneš, že tu plodím sračky? Děláš si ze mě už prdel? To co tu někteří vyplodí je na Chocholouška. Já názory některých lidí beru, ale přijdou mi trošku přehnané. To samé se dá říct o takové té euforii po “odchodu” Čapka z klubu. Za mě jediná změna je v tom, že se ušetří na jeho výplatě, nicméně to je asi vše. Kdo nemá hlavu v prdeli, nebo ji občas vyndá, tak si musí všimnout, že Čapek z klubu neodešel. Proč by jinak byl ve VIPce a poté i v kabině mezi hráči. Tohle bylo pouze na oko udělané, aby se lidem zavřela ústa. Kdo to nechce vidět, tak to nevidí. Proto nečekám žádné radikální změny. Jediné pozitivum je, že jsme se zbavili Sobotky, který byl vyhořelý a neměl mužstvu co dát. Přišlo mi, že hráči pod ním ani nechtěli hrát. Jinak si nedovedu vysvětlit tu změnu nasazení a výkonů pod Radkem Novákem. Doufám, že dnes a zítra to bude za 6 bodů. Jinak můžeme pustit opory do ambiciózních týmů.

tombagr
tombagr

Přihlížející ale sory některé sracky tady vyplodis i ty.co člověk to jiný názor.a jak se tak divam ohledně valne hromady žádný článek atd.komunikace klubu a potažmo vedení je katastrofální.a myslím si že přehnaná kritika tady na foru zas není .pochop že lidi už jsou tady dost nasraní.a myslím že poslední korunu tomu nasrani dál článek nebo názor Jirky Mokrého ten co dělal pro klub atd.a takhle nasraného jsemm ho dlouho neviděl. A to je člověk který se dlouho zastával vedení klubu. Myslím že by si měl taky vše trošku brta s rezervou a ne tady lidi urážet.Ja teď jen čekám co se bude dít v klubu jestli vše vyšumi nebo opravdu se něco bude dit.A jak říkám pokud se nebude konat valna hromada a Čapka někdo neodvolá ze spolku pořád bude mít vliv na klub.

Přihlížející
Přihlížející

tombagr: Rozlišoval bych dvě, možná tři věci. Rozumný názor, nepříliš rozumný názor a sračku, co tu někteří vyplodí. Mě poměrně irituje jedna věc. Konkrétně ta typická česká mentalita. Většina lidí, stává se to i zde, je vůči všemu kritická, přestože žádný konstruktivní návrh z jejich strany nevzejde. Tihle lidi nejsou schopní reálně a objektivně zhodnotit situaci, v našem případě klubu, a vesměs pouze kritizují. Já souhlasím s tím, že kritika je na místě a mnohdy lidi, či subjekty posune kupředu. Nicméně jsem toho názoru, že zde to bývá přehnané. Ovšem souhlasím i s tím, že si za to v mnoha případech může klub sám. Některá prohlášení či vyjádření byla při nejmenším opravdu nešťastná. Každopádně mě mrzí, že tu po měsíci, kdy se něco nepovede, vyleze spousta lidí, co tu předtím nebyli či se k aktuálnímu dění v klubu nevyjadřovali. Ono to klima, které kolem klubu je, vytváří i samotní fanoušci, či přispěvatelé zde. Já být potenciálním sponzorem klubu a přečíst si tu nějaké hlody, tak budu váhat, zda do klubu těžce vydělané peníze budu investovat, či nikoliv. Zmínil totu MBM již v loňském roce. Klub se musí otevřít, začít komunikovat a do jisté míry musí být vidět. Vím, že v podmínkách, ve kterých ten klub funguje, je mnohdy těžké udělat něco navíc, ale pokud se do léta něco radikálně nezmění, popřípadě se neposílí nějaké pozice v klubu, tak se dál nehneme. Je třeba si uvědomit, že časový kapitál lidí v klubu není nafukovací… Dnes mě třeba mrzí, že doposud nikoho v klubu nenapadlo udělat nějakou PR akci na dnešní a zítřejší zápas. Myslím si, že zrovna na tyto dva duely mohly natáhnout například rodiny s dětmi a udělat doprovodný program. Bohužel se nic nestalo. Takže vše je ve starých, zajetých, kolejích.

tombagr
tombagr

Přihlížející mě nevadí že máš na nějaké věci jiný názor to je v pořádku nemůžou mít všichni stejný pohled na věc ale prosím tě nemusíš tady ty lidi pojmenovávat různými názvy když oni mají jiný názor než ty.

Přihlížející
Přihlížející

tombagr: Dobře tedy, tak se tě zeptám ještě jinak. Ty vidíš z mé strany pouze kritiku, nicméně když se podíváš na některé příspěvky zpět, tak tam pouze kritika není. To, že má člověk trošku jiný názor a pohled na věc, než například ty, je přirozené. Ale to nemá nejspíš význam s tebou konkrétně rozebírat.

Patriot 76: Hlavně po odchodu Malíka nemají příliš kvalitního brankáře. Mladý Suchánek je do budoucna asi něco podobného jako Dostál, nicméně včera obdržel dva poměrně lehké góly. Pokud bude chytat, jak je třeba toho využít. Před časem se tu někteří smáli Jihlavě a posléze Prostějovu a úplně stejně jsme v Kadani dopadli i my. Zlomový moment zápasu byl za stavu 2:1 pro nás, kdy úplně sám pádil na bránu Nedvídek a pořádně ani nezakončil. Kdybychom odskočili na rozdíl dvou branek, tak bysme to už umlátili. Vyrovnávací branka jde na vrub dobře chytajícího Dominika a beka, který nesmyslně couval a ustupoval.

Patriot 76
Patriot 76

Škoda, ten Frýdek dnes měl blízko ke ztrátě.