Diskuzní fórum

Vítejte na diskuzním fóru fanoušků SK Horácká Slavia Třebíč!
Pro zachování přátelské atmosféry Vás žádáme o dodržování pravidel.

Saipik
Saipik

Samozřejmě je škoda, že tu Vilda nebude, nebo i Ostřížek. Ale zase z druhé strany než se pouštět do nějakých finančních dostihů…
A nikde není psáno že se tady Vilda nemůže objevit za rok.
Já osobně si myslím, že kádr je poskládaný dobře a ještě bude určitě doplněn.

ratusek
ratusek

Kucí klííd. Přeměřte si pindíky a roztrhejte občanky cool beer good

Přihlížející
Přihlížející

Héfaistos: Hezký alibismus z tvé strany. Jak vidno, tak to tady vyloženě sleduješ. Nicméně dovol mi abych zmínil takové ty “snůšky nesmyslů,” jak ty tvrdíš. Před časem jsem zmínil, že Vilda jde s největší pravděpodobností do Prostějova, kde je dohodnutý, ostatně jako David Ostřížek, na podmínkách smlouvy. Poté jsem zmínil, že si finanční požadavky, které si řekl, nebude schopné klub plnit, protože předtím podepsali kupříkladu Holce či Šilhavého. Z rozhovoru s Kamilem Pokorným to vyplývá a přímo to tam zmínil. Z tvé strany jsem očekával, že alespoň uznáš v této chvíli to, že někdo jiný, než-li ty, měl pravdu. Ale kus sebereflexe, jak vidno, nemáš.

monster: Co se týče výplat, tak Bořuta, Hunkes či Holec nehrají za to, co tu kdysi býval strop. Ono souvisí to s více faktory. Ale to tady rozebírat nemusíme. Jinak Šťova měl podle slov Kamila nejlepší smlouvu a cena/výkon neodpovídala.

Héfaistos
Héfaistos

Přihlížející:Hele jsem na druhé straně světa, momentálně v Peru, a fakt tady nehodlám trávit čas hledáním čehosi kvůli nějakému zoufalci co si tady mastí svoje ego.Takže mi polib zadek.Konec.

Přihlížející
Přihlížející

Héfaistos: Přesně takovou reakci jsem od tebe očekával…. Tak si tu zalistuj fórem a nepsal bys takové blbosti. good

Edit: https://www.hokej.cz/pokorny-o-ms-francouzovi-i-skladani-kadru-posily-jsem-spokojen/5066612 … Přesně tak jsem psal, podepsali jiné hráče a Vilda má namířeno do Prostějova.

Héfaistos
Héfaistos

Přihlížející:Samozřejmě.Na tom se vůbec nic nemění!Že jsi měl jednou pravdu neznamená vůbec nic.Aneb jedna vlaštovka jaro nedělá.
Čauky☺️

Přihlížející
Přihlížející

HST: Bohužel to u Vildy dopadlo tak jak jsem avizoval. Roli v tom hrálo asi i to, že nebyl po loňském ročníku rozhodnutý zda bude či nebude pokračovat. Ale to momentálně nemá smysl řešit.

Héfaistos: Tak co, ještě ti přijdou věci, které jsem tu napsal jako snůška nesmyslů? cool

HST
HST

Za Bořutu palec hore, rýsuje se to moc hezky, nejsou to žádné výpůjčky z Komety a podobně, tak bychom mohli mít celou sezónu stabilní nášlapanej tým good
Čekal jsem jen teda info k tomu Vildovi, když tady někdo psal, že v tomto týdnu bude. Tak snad se ještě dočkáme

H.S.
H.S.

Bořuta kvalitní posila, dobrá práce vedení. Už ani nevím kdy naposled jsme měli v týmu šest třicátníků. Zatím se mi složení mužstva líbí. good

mrpool
mrpool

přihlížející: sleduji jak si zde přeměřujete šuldíky a v duchu jsem si říkal.že máš celkem přehled atd… ,ale ve chvíli,kdy jsi napsal nesmysl,že v HST mají i více než devět pětek,tak mi bylo jasné,že nemáš přehled o ničem…. grin

H.S.
H.S.

Tak už toho nechte grin beer

Přihlížející
Přihlížející

Héfaistos: Člověče, ty by jsi měl vyhledat nějakou čtenářskou gramotnost, neboť nejen že jsi poměrně nerudný, ale asi budeš i poměrně natvrdlý. Aktuálně má klub na soupisce 10 útočníků, kteří již mají zkušenosti se soutěží. Šilhavý byl podepsaný poté, co na povrch vypluly spekulace, že je dohodnutý s Prostějovem. Této verzi mimo jiné nahrává i skutečnost, že Vilda žije a zároveň podniká v Olomouci. Mimo to v Prostějově je normální, že hráči dostanou na poměry Chance ligy opravdu štědré podmínky, kterým by zřejmě náš klub, který je HST, těžko mohl konkurovat. Pokud ti tohle přijde snůška nesmyslů, tak nejsi hlupák, ale dementní jedinec. A takoví za to berou peníze, tak neváhej a využij situace.

Héfaistos
Héfaistos

Přihlížející:To víš že jo ty anonymní Joudo.Prezentuješ se tu (dlouhodobě) jako vocas co všechno ví a všechno zná,a všechny tu poučuješ jak malý fracky-to si doma zkoušej na starou, ne na nás.
Nenapsal jsi jak se věci mají, napsal jsi jen snůšku nesmyslů co se odehrávají v Tvé hlavě, nic víc.Sorry, ale co se Ti honí hlavou tady nikoho fakt nezajímá.
Víc k tomu nemám co napsat.

Přihlížející
Přihlížející

Héfaistos: Člověče, copak se ti stalo, že jsi tak podrážděný? Nevím, jak dlouho sleduješ hokej, ale evidentně nepříliš dlouho nebo jsi hodně naivní bytost. Napsal sem vám tady akorát to, jak se věci mají. To, že mě tu uráží nějakej anonymní jouda je opravdu úsměvné. Ve tvém případě bych vyhledal lékařskou pomoc… A nebo řekni starý, ať se ti chvilku pověnuje, prej to pomáhá. lol

ratusek
ratusek

Kucí nehádejte se smile beer

Héfaistos
Héfaistos

Tak ty si říkej těm nesmyslům co tu bleješ jak chceš, třeba i relevantní argumenty.Ale ty už předem víš, co kdo řekne a jak se co zaobalí.Klidne se může stát, že Vilda bude hrát v PV nebo kdekoli jinde, ale taky se může stát, že nebude hrát nikde.A dokud to nikde není oficiálně, jsou to jen Tvoje konspirace a věštění z křišťálový koule.A na takový informace Ti tu serem kamaráde!

Přihlížející
Přihlížející

Héfaistos: Pokud relevantní argumenty, proč nepůjde do Třebíče, shledáváš za nesmysly, tak je mi tě upřímně líto. Více méně v brzké době by měli Vildu představit v Prostějově. Holt se s tím smiřte. A nepředpokládám, že Kamil řekne, že mu nabídli málo. Zaobalí se to tak, že Vilda preferoval angažmá blíže lokalitě, kde aktuálně žije.

Héfaistos
Héfaistos

Přihlížející:Aspoň to zkusil se zeptat.Co jsi udělal Ty, kromě psaní samých nesmyslů tady na fóru?

Přihlížející
Přihlížející

MTS: Nevím co chceš za relevantní informaci. Ale jak jsem psal, Vilda žije v Olomouci a na to člověk nepotřebuje bejt extra lumen aby si logicky odvodil, že do Prostějova to má kousek a zřejmě mu tam dají o něco lepší podmínky. Akorát tady si spousta lidí nepřipouští to, že je to holt klasický byznys a hráč jde tam, kde dostane víc love.

MTS
MTS

Aspoň něco jsem se snažil udělat abychom měli nějakou relevantní informaci. Můžeš zkusit něco Ty. Dobrovolnosti se meze nekladou.

Přihlížející
Přihlížející

MTS: Ty jsi si vážně myslel, že ti Dan Šlapák, který má na starosti ekonomický úsek a marketing, odpoví v nějaké konkrétní rovině? hmm

MTS
MTS

Napsal jsem rovnou p.Šlapákovi aby nám případně řekli přímo lidé z klubu jak to s Vildou je:
“Vyjádříme se v průběhu příštího týdne, kdy bude vydán článek o kompletní letní přípravě a jednáních s hráči. Děkuji za pochopení.”

Tak si počkejme. No ono nám nic jiného ani nezbyde smile

MTS
MTS

Je škoda, že se nedá někde zeptat přímo třeba Kamila jak to s tím Vildou je. Jestli o něj Třebíč měla nebo má zájem, jestli nabídka kterou klub případně dal nebyla akceptována samotným hráčem. Nebo jestli vůbec Vilda měl zájem jít do Třebíče. Pak se tady dohadujeme ale ofiko nevíme nic….

Přihlížející
Přihlížející

Řešíte tu Vildy. Pokud si řekl o tuto částku, tak je otázkou, zda na to klub má či nikoliv. Další věc je, že ten kluk žije v Olomouci, kde má rozjeté i podnikání, a tak je otázkou, zda by tu chtěl vůbec působit. Z mého pohledu by hráč, který tu odstartoval poměrně slušnou kariéru, měl vrátit do klubu, který mu v začátcích pomohl. Alespoň na pár zápasů. Další otázkou je, zda není lepší vzít mladšího hráče, který má perspektivu i pro další ročníky. Ale to je jen čistě můj názor. Každopádně, máme tu hráče, kteří mají i vyšší platy, než jste tu uvedli.

Patriot 76
Patriot 76

Devadesát tisíc je pro náš klub moc. Bohužel. Pokud to je pravda, tak si řekl opravdu moc…

Héfaistos
Héfaistos

ASir: Kamarádky brácha se s Vildem kamarádí a ta mi to právě říkala.

K tomu nemám co dodat.

ASir
ASir

Héfaistos: Kamarádky brácha se s Vildem kamarádí a ta mi to právě říkala. Taky říkala, že ti nejepší v Třebíci maí okolo 50 000

Saipik
Saipik

Tak to je ovšem škoda.. zajímalo by mě v čem je problém že se nevrátil sem.

Bombardak
Bombardak

Vilda Burian má namířeno do Prostějova. Napsala to stránka eliteprospect a hlavně Prostějovský Večerník

Héfaistos
Héfaistos