Diskuzní fórum

Vítejte na diskuzním fóru fanoušků SK Horácká Slavia Třebíč!
Pro zachování přátelské atmosféry Vás žádáme o dodržování pravidel.

Patriot 76
Patriot 76

No z Pardubic asi nic.Případná náhrada bude na klubu.Ale v této části sezóny už bude těžký někoho sehnat.
Ten Mikyska by mě taky zajímalo kde je.Zůstal v zámoří?

MTS
MTS

Je třeba možné, že jim bude stačit až u nás skončí, těžko říct, jak to bude….to je otázka na vedení jaká je situace kolem Karla Nedbala.

PuB
PuB

A bude za nej kompenzace nebo facka? grin

MTS
MTS

Přesně, podle Lubiny ho během krátké doby dotáhnou do Pardubic, aby jim v závěru sezony pomohl. Otázkou je, co je krátká doba. Každopádně Karla bude škoda….

catyl
catyl

Nedbal se objeví v Pardubicích

PuB
PuB

A nejezdi ozralej se Svobodou grin

Přihlížející
Přihlížející

bravo123: Nepije s Lubinou a nešňupe s Čáslavou…

bravo123
bravo123

V Pardubicích nehrál poslední tři špily Horký, proč je mimo sestavu, kdo ví.

Přihlížející
Přihlížející

Když jsme kritizovali situaci, která vznikla okolo odchodů Rašky a Kuska, tak je třeba pochválit vedení (nevím jestli Třebíče, Brno či Karlových Varů) za příchod Havránka. Včerejší zápas ukázal, že by měl být přínosem a to nejen při hře 5 na 5, ale především v přesilových hrách. Typově je podobný Raškovi. Věřím, že by mu to s Vodným mohlo fungovat. Včerejší zápas úkazal, že vyjma směšné Kadaně, se kterou to jsou pro nás velmi nepříjemné zápasy, je soutěž extrémně vyrovnaná. Bylo to již v minulých letech, ale letošek bych označil, že je extrémní. Rád bych vyzdvihnul Silvu Kuska, který hrál 4. zápas ve čtyřech dnech a na jeho hře to takřka nebylo znát. Je vidět, že ten kluk to tady u nás bere zodpovědně, a že si ke klubu vybudoval do jisté míry slušný vztah. Nikdo by mu neměl za zlé, kdyby se na to včera vybodl. Skvěle zachytal i Lukáš Dostál. Jinak na Zohornovi je vidět, že je totálně z formy. Nechápu, proč ho k nám z Brna neposlali o něco dříve. Ten kluk je na tom hůř, než na začátku předloňské sezóny, kdy tu dá se říct začínal. Snad se zvedne.

davidacc
davidacc

Dalo se čekat,že to bude boj,nikdy se proti Ústí nehraje dobře…Hlavně se hrálo do plnejch a oni to brání v pěti lidech…Bohužel jim tam i něco spadlo…Ta soutěž je hrozně vyrovnaná,jedeme dál….

catyl
catyl

Co mi přijde teda taky dost hrozný je počet prohraných buly..

mrpool
mrpool

Dnes dva body málo….

Jeffik
Jeffik

H. S. Souhlas

PuB
PuB

Hokej dnes bidny stejne jako navsteva. Dostal hodne slusny.

H.S.
H.S.

Dneska jsem trochu zklamanej, trochu nasranej ale nakonec i rád že jsme to ještě zvládli otočit. Nicméně bod jsme ztratili, to je bez debat. Ústí hrálo hovno a my se jim přizpůsobili. Začali jsme tlačit až když nám teklo do bot za stavu 1:2. Tak jsme měli hrát i první dvě třetiny.

Patriot 76
Patriot 76

Sestava nikdy nic neznamená. To už jsem viděl mnohokrát v obou směrech.

22fanyfan22
22fanyfan22

Ať už ten Střondala táhne, to je k zblití! Mají tlak na bránu a on si vesele jede střídat? Jak se tímhle chcou rvat v play-off?

Jeffik
Jeffik

S touhle sestavou zahrát tohle je k zblití! mad

Jiram
Jiram

Hlavně ať nechytá jak včera 😎

rostis1001
rostis1001
monster
monster

Sestava je dobrá, tak uvidíme jak se popereme na ledě smile Každopádně nic jiného než 3 body neberu. Návštěva by mohla být dneska slušná, vzhledem k tomu že přišel Havránek, a dneska mají fanoušci možnost vidět v brance Dostála. smile

H.S.
H.S.

radyy: Díky good jinak sestava dnes vypadá dobře tak snad to vyjde.

radyy
radyy

H.S. Szatmary má virozu

bravo123
bravo123

Jaký je vývoj s Mikyskou, to by mne docela zajímalo.

H.S.
H.S.

Co je se Szathmarym?

radyy
radyy

Dnešní sestava: Dostál,Brož,Bilčík,Nedbal,Vágner,Furch,Čejka,Kusko,Nedvídek,Psota,Havránek,Zohorna,Vodný,Malec,Paták,Král,Suss,Střondala,Novák

michalD
michalD

Hmm Havranek, to je kua kolotoc HST-Brno-Vary-Dukla-HST hmm ale posila good

monster
monster

FreeJames: Díky, kdyby nás bylo samozřejmě hodně tak by to třeba šlo, jde o to že když se přihlásí pár lidí tak by to smysl určitě nedávalo, takže asi nic, zajímala by mě většina jak by se rozhodla..

paul88
paul88

Tak tady bude havranek přeci jenom vic naočich bude nespiš hrat prvni řadu čili i vice ice timu než v jihlavě ve třeti řadě