Diskuzní fórum

Vítejte na diskuzním fóru fanoušků SK Horácká Slavia Třebíč!
Pro zachování přátelské atmosféry Vás žádáme o dodržování pravidel.

drodman
drodman

Tureček je myslím někde z Moravy a navíc u nás hrál první lajnu, velký ice-time, tak ten možná nemá důvod odcházet jinam. Viděl bych to na Formana (sezóna mu moc nevyšla a možná je čas na změnu prostředí) a možná ten Poizl, tak uvidíme.
Každopádně chtělo by to posílit do útoku ještě nějakou zkušeností. Přeci jen v sezóně a hlavně v play-off byl vidět problém, že druhá lajna měla problém v přesilovce se dostat do pásme a udržet se tam.

bono
bono

Za mě to chce nabídnout smlouvu určitě Vodičkovi. Je to kvalitní bek a přeci jen o beky je docela nouze.

MTS
MTS

Stejně bude zajímavý sledovat jak Kamil sestaví dohromady obránce – podepsaní jsou dva – Bořuta a Furch, takže minimálně 4 další kousky bude Kamil shánět. Ikdyž si myslím, že podepíše Fajmona z Komety, ten na to kolik mu je hrál moc dobře….

H.S.
H.S.

Těch hráčů kterých tipujete by byla škoda, na druhou jsou to hráči kteří jsou nahraditelní. Největší ztráta by asi byl odchod Turečka, ten vedle Tondy vyrostl ve výborného beka a podle mě už teď má na to aby hrál extraligu. Formanovi tato sezóna úplně nevyšla, měl sice solidní produktivitu ale ve statistice +- skončil na hrozivých -18 jako jeden z nejhorších v lize, přitom hrál za tým co vyhrál základní část, play off mu sice vyšlo ale nedivil bych se kdyby mu vedení ani nenabídlo novou smlouvu. Poizl ten bych řekl že nezklamal ani neoslnil, loni se mi líbil víc.

Patriot 76
Patriot 76

Já to bohužel vidím na někoho z trojice Poizl, Tureček, Forman 😐

MTS
MTS

Tak by mě docela zajímalo, kteří dva hráči z kádru HS už mají podepsáno jinde…tipnul bych to na Turečka, ten pokud vím patří Varům, tak bych tipnul, že bude chtít hrát někde blíž domovu a druhej bych hádal někdo z trojice Formis, Poizl nebo Šilhavý….těžko říct….

Patriot 76
Patriot 76

bono je to tak, náklady kluby neplatí, jen svoji pořadatelské službu. Jen při zákroku na stadionu, může po klubu chtít nějakou spoluúčast.

H.S.
H.S.
Patriot 76
Patriot 76

bono: Na zs města, mimo stát (kraj).

bono
bono

ratusek Myslím si, že někteří hráči z letošního kádru ještě zůstanou, jen to třeba není ještě doladěné papírově. Můj tip je ten, že zůstane ještě Poizl, Tureček, Vodička, Novák, Svoboda, Klímek, Šilhavý… ale třeba jsem úplně mimo grin smile

H.S.
H.S.

No základ týmu se mi hodně líbí, to je záruka kvality. Vůbec nemám strach o příští sezónu. Jo a je super že Pavel dokonce na dva roky.

ratusek
ratusek

Tak to je výborná zpráva!

Už “jen” 2 obranné páry a 2 utoky grin

H.S.
H.S.

Tak to je paráda, to jsem skoro ani nedoufal. Je vidět že to tady Pavel má rád, ostatně to říká i on sám, pěkná slova od něj v tom článku ☺️

bono
bono

Brankáři vyřešeni! Díky za to, skvělá práce klubu!!

radyy
radyy

Pavel zůstavá good

ratusek
ratusek

Tady je k tomu ještě něco.

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2022-23/428954/policie-u-fotbalu-slaviste-vyvolavaji-konflikty-sta-tisice-za-vrtulnik.html

Kdo nese náklady nevím, to jsme se nedozvěděli. Doteď jsem žil v domnění, že klub. Že si klub vyžádá přítomnost PČR a ještě je snad rozdíl v tom, jestli jen dozorují nebo už musí fyzicky zasáhnout. Proto se se zásahem čeká vždy co nejdéle a nechává se to na pořadatelích. Ale to jsem kdysi někde slyšel, jestli je to pravda nevím.

Ale ono je to asi jinak.

bono
bono

Patriot 76 a kdo jiný by to platil? grin

Patriot 76
Patriot 76

Popravdě, tyto náklady jsem myslel, že nejdou na vrub klubu. Nebo snad ano?

ratusek
ratusek

Vím, že je to fotbal, ale třeba pro představu, kolik může stát nasazení PČR tady na derby nebo proti Zlínu.

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2022-23/429324/vyjezd-slavie-za-vic-nez-milion-policie-zverejnila-naklady-z-teplic.html

Tady jsme neměli zvířata a policistů byla tak desetina a techniky jsme měli ještě méně. Nicméně asi to cca 100 tisíc klub stát může. Každé derby a vyhrocené utkání playoff. Osobně mi to přijde zajímavé a nevěděl jsem, co to klub stojí.

Kdyby to někoho pohoršovalo, omlouvám se za spam grin beer

bono
bono

Vilém nevím, nevím. Za celou sezónu jsem o něm neslyšel a vzhledem k jeho věku to není moc perspektivní posílila. Za ty prachy raději dva Klímky 😁🙂

MTS
MTS

Nevím jestli to není z říše sci-fi, ale stejně bych zkusil hodit laso Vildovi…ikdyž bydlí v Olmiku. Vím, že loni Kamil říkal, že kdyby nevzali Míru Holce a Vilda řekl, že pokračuje, tak by byl v Třebíči, akorát, že už na něj neměli peníze…teď tu není ani Holec, navíc Jirka Hunkes končí – to budou dva veliké platy…..jen prostě úvaha….

H.S.
H.S.

Jinak ještě ke Klímkovi, pokud by tady pokračoval byl bych rád. Ten trejd se mi nelíbil ale Dan nezklamal, byl to platný hráč. Já v něm vidím velký potenciál, věřím tomu že když tu bude od začátku sezóny tak se líp sžije s týmem a bude jeden z nejlepších, uvidíme jak to bude.

H.S.
H.S.

Škoda že velkou část sezóny promarodil, zasloužil si lepší konec kariéry

ratusek
ratusek

Zrovna odpoledne jsem se chtěl zeptat, jak to vypadá s Hunkesem. No je to škoda. Jeho zkušenosti možná chyběly. Na druhou stranu přestaneme platit vysoký plat a ten můžeme použít na posilu. Každopádně jemu přeji bezké uzdravení a “normální” život. Chronická bolest hlavy musí být něco šíleného

H.S.
H.S.
kami
kami

Ahoj, moc sem nepíšu, ale ještě bych rád dal pár řádků ke konci sezóny. Jen můj pohled.
Můj syn, který nezažil nikdy žádné pořádné play-off (Bolka, Vrchlabí apod.), natož postup a následující sezóny, tak si našel na YouTube nějaká starší videa z těchto skvělých zápasů se skvělou atmosférou i skvělými chorey. Ptal se mě v průběhu sezóny proč už to teď tak není.
No a teď může říct, že podobně skvělé zápasy se skvělou atmosférou, radostí i zklamáním, chorey zažil. A to přímo vedle kotle. A i něco navíc.
Máme za sebou asi trochu nešťastné vyřazení, ale na druhou stranu nepamatuju, kdy se od památného postupu dostali fanoušci na led osobně poděkovat a pozdravit své oblíbence, udělat si fotku. Nakonec moc hezký zážitek. Věřím, že i smutní hráči byli příjemně překvapeni a potěšeni od fanoušků.
Myslím, že bude na co vzpomínat.
Hoši děkujem, ať žije Třebíč!

šulda
šulda

Rozhodovat o jihlavským zimáku v Třebíči? Tak to bych si docela užil, už kvůli těm pitomcům, co sem chodí prudit. Poslední věta je nejlepší. smile https://www.obcasnik.eu/mlceni-a-podane-ruce-resi-se-namitky-sousedu-k-demolici-horacke-areny/

tombagr
tombagr

Tak uvidime jestli Klimek zůstane .

H.S.
H.S.