Diskuzní fórum

Vítejte na diskuzním fóru fanoušků SK Horácká Slavia Třebíč!
Pro zachování přátelské atmosféry Vás žádáme o dodržování pravidel.

Komentujte

ratusek

V Litvínově přesilovky 6:3, dneska se na sudí brečet nebude cry

PuB

Přečti si ještě jednou co jsem napsal než začneš prudit.
Děkuji

seky

PuB: Takže když vlastně někdo někomu urazí hlavu a bude mít podle tebe ruce dole, tak je vše v pořádku? Já si myslím, že jít jako třetí do souboje a někoho takhle sundat je pěkná prasárna, nehledě na to, že jede na střídačku pokaděnej až za ušima.

PuB

Podle mě to bylo čistý.Ruce nahoře nebyly ani loktu jsem si nevšiml.Podle mě tam šel Beran tělem, a to se posuzuje jako čistý.
Ale někdo jiný na to může mít samozřejmě jiný názor, obzvlášť že se jedná o bývalého hráče HST.

seky
Přihlížející

Nevím, proč se tu pořád řeší to, že si Kometa stáhne své hráče a že tu nejsou hráči na celý rok. Vyjma asi třech až čtyřech hráčů je tu tým dá se říct pohromadě, tak nevím o co vám jde. Sestava je kvalitní, to že přišly zranění a nemoci, to už tak bývá. Spíš bychom měli být rádi, že se kluci prosazují v ELH. Od toho by tahle soutěž měla být. To, že nemáme postupový ambice je snad jasný každýmu troubelínovi. Prostě na to nemáme. Řešilo se tu miliokrát, že můžeme být rádi, že tu vůbec hrajeme hokej a nemáme tu tržnici….

Tomason

Pokud někdo chápe to přísloví o tom silnějším psovi, tak by měl mít jasno. Ano jsme farma, ano Kometa platí, takže taky určuje pravidla hry. Můžete nadávat, můžete mít desítky silných řečí jak s náma vyjebavaji, ale to je tak všechno. Pokud někdo nesežene nějakých třicet mega, tak můžeme být rádi za to co tady máme. Po jednom nepovedeném zápase je už zase všechno blbě. Někdy mne příjde, že někteří jedinci na ten neúspěch vyloženě čekají, jen aby si mohli do něčeho kopnout. Je to naprosto zbytečný.

Jeffik

Souhlas s obouma wink Líp bych to nenapsal good

Doga

Mě by spolupráce nevadila. Pokud by k nám na začátku sezony nastoupili nadějni kluci s tim že tu odehrají celou sezonu. Když si Brno průběžně stahuje hráče kterým se daří nejsme partnerský klub ale farma. Nicméně na hokej tu chodím 30 let a nic už měnit nebudu.

PuB

Borci, na tomhle se asi neshodnete, někdo je ovce, který co někdo předhodí, tak s vděkem sežere, a někdo je patriot a nesmíří se s tím.
A tak je to správně, každý to vidí jinak, a je zbytečný toho druhýho přesvědčovat o své pravdě, zkrátka 10 lidí=10 názorů.

rostis1001

V tom případě bys měl zajít za vedením, ať ti to osvětlí wink

monster

Ano připadá, hold máme každý jinej názor. wink

rostis1001

Monster: jestli dobře počítám, tak 8 hráčů Komety včera v naší sestavě. To ti připadá, že s náma vy..dávají? Když ty hráče Kometa platí a jsou její, tak je jasný, že s nima bude nakládat podle vlastního uvážení. Mohli jsme Jekela před sezónou koupit, ale asi na to nemáme. A i kdyby byl náš a podával takový výkony, jaký podával, tak po něm Kometa nebo někdo jiný z elh sáhne a on tam půjde radši, protože je to nejvyšší soutěž.
Když holt nemáme prachy a vedení klubu se rozhodlo pro spolupráci, tak to my fanoušci musíme respektovat. Taky mě to třeba někdy štve, ale fandím HST, tak tam budu chodit, ať za nás hraje Franta, Pepík nebo kdokoliv jiný.

ratusek

Škoda že slabším ty body necháváme. S Varanama snad 2 body

HSfan

tombagr: Pavel se Vsetínu bude hlásit až v neděli. Ještě tady v Třebu potřeboval dořešit nějaký věci, podle jeho rozhovoru na iDnes.

tombagr

Mě spíš sere že dominik šanci neodstane.jekel ani ve Vsetíně na střídačce.

monster

Prohru bych moc neřešil, nedá se pořád prostě vyhrávat, co mě ale SERE daleko víc, je odchod Jekela, jasně spolupráce s Kometou stojí za jedno velký hovno, golman kterej měl formu tak prostě musel odejít,sere mě že jak si to Kometa určí tak to prostě musí být, když jsme nespolupracovali s Kometou tak to bylo prostě daleko lepší! Nesnižuju výkony Vejmise, ale dneska prostě nepodržel… Když už tak nechat chytat Dostála , když už je Jekel teda pryč… Pak se kurva divme že na hokej prostě moc lidí nechodí, já se ani nedivím když s náma Kometa vymrdává, lepší to nebude, hůř a hůř bude, a v ochozech mín a mín lidí!

Nesty17

Za 3 venkovní zápasy máme 6 bodů… Ja to beru všema deseti… Díky za ně, kluci!!

PuB

Občas se holt nezadaří.
Nevadí, máme nahráno, nejsme kapela…
K Jihlavě: souhlas, silnější pes mrdá.Ja jim to od srdce přeju good

proj1

Dneska hrozný výkon,jak od hráčů,tak od brankáře.

H.S.

To je tragédie dnes, přitom Ústí hraje v docela slabý sestavě.

Karel

Zlatej Dostál

tombagr

Zlatej Jekel

ratusek

Silnější pes mrdá, až budou v 1.lize, tak je budou sudí zase tlačit a brečet nebudou, jak to nebude rovina good

Jeffik

MichalD: Ono jim to jednou za čas neuškodí. Aspoň taky ochutnaj vlastní polívčičku wink

michalD

Mno, v jihlavě jsem dneska byl a duklákům se nedivim. dneska ti pruzi sparttu tlačili hooodně okatě… nefandím ani jedněm ale toto bylo silný kafe neutral

ratusek

jim za to poslední místo můžou fakt sudí grin grin grin Dneska jim to zase prohráli pruhovaní cry cry cry

Pufke

Bohužel ne sad sad

mrpool

Pufku,ty místo psaní kdo s kým vymrdává raději napiš,zda jste se už složili na pokutu,kterou za vás musel klub zaplatit… Tam buď aktivní….

Tomason

Pro mne je to od Komety rozumný krok. Doufám, že Karel třebíčský odchovanec se chytne a pomůže Třebíči do play-off. Nesoudni budou jen stále hatovat.