Diskuzní fórum

Vítejte na diskuzním fóru fanoušků SK Horácká Slavia Třebíč!
Pro zachování přátelské atmosféry Vás žádáme o dodržování pravidel.

Komentujte

catyl

Tak místo toho aby jste řešili Jihlavu, řešte radši nás.
27. června ve středu 17:30h fotbal ve Valči

Kendys

Nevím, proč se tu řeší furt Dukla…..Je mi to úplně u zadnice.A jestli budou hrát ,na staveništi nebo na kaluži za Boschem,je mi jedno. Jedině HST. beer

šulda

Přemejšlím, jestli tam v sezóně vůbec jet.
Oni to nějak polepí svářečkou, řeknou, že je to ok, statikovi domluví a pojede se dál, dokud se tam nestane fakt nějakej velkej průser. hmm

H.S.

Připadá mi, že v Jihlavě po sestupu hokejistů a fotbalistů z nejvyšší soutěže všem hráblo.

Přihlížející

V Jihlavě již zahájili prodej permamentních vstupenek… Oni už mají kde hrát? To jenom naprostý blázen, či Duklák by si teď koupil permici.

mrpool

Pufke: Sobotka o tom mluvil v rozhovoru s ním,že to domlouvají.

Pufke

Tenhle rok se asi nechystá přípravné fotbalové utkání ve Valči že? Nikde jsem nic nenašel sad

Nesty17

Je to jen mediální bublina. Béďa plánuje marketingovou akci s nazvem “Winter classic sezóna” a novináři z toho zase dělají senzaci…. 😀😀

šulda

V Jihlavě by chtěl žít každý. Otřesné co se tam děje.

Amos

PuB: Nevím, politickou situaci v Jihlavě neznám a je mi úplně u zadku. Jen jsem chtěl říct, že toto nepřeju ani největšímu nepříteli. Porazit Jihlavu na ledě nebo v hledišti, to ano, ale radovat se ze zavření jejich zimáku, to se mi nelíbí.
tombagr: četl jsem to no. Asi to tam musí být slušnej Bronx..

PuB

Cigáni v Jihlavě, co dodat.Tam to tak chodí úplně běžně.

ratusek

Zkurvení cigáni, akorát nevím proč se je snažil uklidnit, když ta banda si může dělat co chce a nic jim nehrozí mad

tombagr
šulda

Plocha se dá udělat přes letní přestávku, to už se stihlo i na jiných stadionech. Maximálně by se hrála příprava a pár prvních zápasů ligy jen venku. Kladno to tak udělalo taky. V Šumperku taky.

drodman

Zmíněná rekonstrukce vypadá podle plánů jako docela velká akce – jak to bude s plochou? Předpokládám, že bude asi mimo provoz nějakou dobu a budeme muset nějaký čas nejspíš hrát jinde

šulda

Idiocie je neumět si přečíst jednu větu. Takže polopaticky. Budu volit toho, kdo bude mít v programu udržení bezpečnosti a klidu v našem městě, nejlépe koho znám a vím, že jedna fér nebo jsou za ním vidět dobře věci a výsledky. Bonus pro mě je, že podporuje sport a kulturu v našem městě. Mimochodem oprava a rekonstrukce zimaku je věc, která se bude muset udělat tak jako tak, abysme za pár let nemuseli mít strach, že nám spadne na hlavu, jako to dokázali v krajském městě. Zimak je města a to se ze zákona musí o svůj majetek starat jako dobrý hospodář, takže čím dřív se to udělá, tím víc se i ušetří, protože všechno se zdražuje, včetně stavebních prací. Kdo to ani teď nepochopil, tomu není pomoci, sory.

PuB

Nejsem z Třebíče, takže do voleb v Třebíči nezasáhnu, ale jak se pozná strana, která bude ochotná pro hokej něco udělat a hlavně následně po volbách vůbec něco prosadit?
Všichni asi víme, že před volbama každý kvůli korytům naslibuje hory doly a jaká je pak realita…
Navíc volit stranu jen a pouze kvůli hokeji je idiocie.

šulda

trebicicty – “což většině je asi jedno za jakých podmínek hrajou děti hokej ve městě”

Pak zase někomu třeba může být jedno, v jakém stavu je Národní dům, autobusák, silnice atd. atd.
To by se pak tady neudělalo vůbec nic, kdyby takhle každý přemýšlel. Vždycky je to kompromis a něco za něco.

šulda

HSfan – samozřejmě, že to není jen o podpoře hokeje, nebo sportu obecně, ale o celkovém programu dané strany.
To je snad logická věc. smile

V Jihlavě asi všichni hlasovali zvlášť zodpovědně. grin

HSfan

Šulda: Hlasovat ve volbách na základě toho, kdo podporuje hokej, je nezodpovědnost…

šulda

trebiccity – pokud vím, tak by ta rekonstrukce měla být komplexní a měla by stav stadionu vyřešit na dlouhé roky dopředu.
Proto asi teď nemá cenu dělat třeba jen výměnu sedaček, které by se za dejme tomu dva roky stejně musely vyhodit. No uvidíme. Máme to i v našich rukách.
Dát hlas těm správným lidem je to nejmenší, co pro to můžeme my fanoušci udělat.

trebiccity

sulda: No právě nejdýl trvá schválení dotací a sehnání peněz,na druhou stranu si myslím,že udělat důstojný zázemí a vyměnit pár sedaček nestojí stovky milionů. Můj názor. Spíš je to o tom kdo tam sedí a za jakým účelem tam je,což většině je asi jedno za jakých podmínek hrajou děti hokej ve městě.

šulda

trebiccity – no, to jestli buderekonstrukce právěhodně záleží na složení městského zatupitelstva po podzimních volbách. Pokud tam budou lidi, kteří tomu budou nakloněni, pak je velká šabce, že se to udělá. Záleží i na nás, aby podzimní volby dopadly dobře, uvidíme, máme to i ve svých rukách. good A že to trvá je sice pravda, ale zase pochop, že schválit investici v řádu možná i stovek mega není jen tak.

trebiccity

šulda: Jo myslel jsem to obecně skrz politiku kraje a že to nepřeju žádnýmu klubu,aby se takhle věnovali majetku a sportu číslo jedna. Ano to máš pravdu,ale jak dlouho to trvá a bude ještě,když je dlouho známo,že sociální zázemí je ve špatným stavu a vlastně to brzdí výchovu a budoucnost mládeže… Nemluvím o sedačkách na tribunách pro lidi.

Rikcen

Tak před draftem je Lukáš Dostál co se týče gólmanů nejvýš z celé Evropy good

šulda

Jinak moc nechápu, za co jsem minule dostal mínus.
Copak si někdo fakt myslí, že jde rekonstruovat zimák bez politické podpory minimálně na městě v zastupitelstvu? hmm

šulda

Přihlížející: Ani tak nejde o koncepci podpory sportu, ta je daná. Jde o jednorázovou akci rekonstrukce ZS.
Čím dřív se to udělá (protože udělat se to bude muste abysme nedopadli jako Kopečkovic), tím to bude levnější.
Za mě TA NAŠE TŘEBÍČ (TNT)

Přihlížející

Zictory: Dobrá kampaň, nicméně co se týče koncepce sportu v Třebíči, tak zde je to momentálně jasné. Prioritou na radnici bude hokej a baseball. Vzhledem k tomu, v jakých s*ačkách se momentálně HFK nachází, tak je to logické. Ještě zajímavou práci v poslední době odvádí tenisový klub a florbalisté. Nějakou podporu si určitě vybrečí pan Zeibert. Zajímalo by mě, kolik lidí sleduje tu jeho slavnou atletiku.

Zictory

Čas 14:00 – 18:00. Oslava dne otců, živá kapela, spousta atrakcí nejen pro děti smile

Zictory

No jistě volby! Hnutí Pro zdraví a sport jde s náma wink přijďte tuto neděli k řece pod Masarykovu vyhlídku a můžeme pokecat! Já bych podporoval třebíčský hokej i kdyby na fotbal nezbylo grin