Diskuzní fórum

Vítejte na diskuzním fóru fanoušků SK Horácká Slavia Třebíč!
Pro zachování přátelské atmosféry Vás žádáme o dodržování pravidel.

Komentujte

Sreckopiculin

V příštím týdnu začne druhá fáze letní přípravy. Je s podivem, že tu nebyli od začátku přípravy Huňa a Čermák, mohli mít slušný základ pro přípravu na ledě. Na Čermáka jsem opravdu hodně zvědavý, byl považovaný za druhého Musila v Jihlavě, odkud utekl za lepším. Kdyby se prosadil, tak se vůbec zlobit nebudu. S Kabelkou měli v Moravských slušný počet bodů. Ale druhá liga, není kdo ví jaká soutěž. Co se týče Huni, tak jsem zvědavý v jakým stavu půjde na led a jak dlouho mu zdraví vydrží.

ratusek

to mi nedělejte, v titulku Čermák, už sem myslel Leoš grin

Jeffik

MTS : Pod tohle se podepisuju good

MTS

Tak nejdříve pro klub pochvala, že máme dalšího hráče, co patří Horácké Slavii. Takže díky za Vlastu Bilčíka. A teď ke kádru, ruku na srdce, bez Dolni a Špenáta je pořád ten mančaft poloviční. Sami víme, že to byli právě oni dva, kdo ten tým táhl a když to nelepilo jim, tak to byl docela průser. Ať si každej říká, co chce, ale když nemáte zkušenější hráče, kteří podrží puk, kteří budou mozkem hry, tak nemůžeme čekat zázraky. Fakt jsem zvědavej, až se budeme plácat někde dole, kdo ty kluky v kabině podpoří, kdo jim dodá sebedůvěru, kdo to na sebe na ledě strhne…..nj, spolíháme na to, že se nesestupuje, tak to tady máme…..ale třeba se budu mýlit a tým bude šlapat…kéž by…a ještě jedno rejpnutí…docela si dobře vzpomínám na arogantního Nováka na tiskovkách, jak ten může jednat s manažery, kluby, hráči, to mi hlava nebere. Ten jeho způsob vyjadřování, to byla hanba pro klub…však si některou z tiskovek poslechněte….

tombagr

Já si myslím že tvoříme mužstvo do budoucna.stim že se nesestupuje.ale je potřeba jestli to tak myslíme to vysvětlit fanouškům.docela bych to i pochopil.

MBM1513

Za mě osobně největší překvapení a pochvala je za příchod Čermáka, který jestli se rozehraje a nebude ho limitovat srdce, tak si myslím, že do dvou let je v Kometě…za mě osobně to byl největší talent v obraně Dukly a Bolky…jen to srdce jsem zvědav… jinak osobně si divím, že ho nezkouší Dukla. Jinak útok jedna velká tragedie a jak tak koukám čeká se co odpadne v extralize a pak budeme opět celý rok závislý na extralize. Útok je fakt tragedie sad Chybí nám minimálně dvě křídla do první lajny, a tak jsem zvědav co sportovní manager Novák

Jinak shodnu se se šuldou stejně jako on čekám kdy konečně někdo půjde do vedení s odchovanců a pevně doufám, že se dočkám!!!!

adriano5

Hodně mě teda straší, že nejstarší hráč je Venca Čejka, kterému je 28 let. Myslím, že ty zkušenosti budou chybět… hmm

H.S.

Doufám že ještě nějaký pořádný posily přijdou, protože takhle by to nešlo.

tombagr
tombagr

Za vlastika good

šulda
ratusek
šulda

MBM1513: Já do nich nešiju, jen říkám co vidím. A hodně mě mrzí, že se k našemu klubu obracejí zády.
Čekal jsem, že někdo z nich to tady, ve svém rodném městě a klubu jednou převezme a pozvedne to.

MBM1513

šuldo -líbí se mě jak šiješ do odchovanců, že sem nejdou,ale zarážející je, že se to u těch odchovanců periodicky u všech opakuje, kdyby to byl jeden řeknu měl divnou hlavu, ale když se to opakuje pořád dokola tak asi nebude problém u odchovanců ,ale jinde. Teď se můžeme ptát kde ten problém je…..jeden bude říkat ONO druhý TOTO! Takže za mě osobně říkám problém asi nebude někde uprostřed,ale jak koukám na opakovanost může zato buď město jako město, že mu nemůže poskytnout to co ten dotyčný chce, pak mě napadá druhá věc vedení současné,což podle mě není ten zasadní problém, protože kdokoliv jak ty říkáš je může vyměnit a v třetí řadě prostě rodina si našla na život hezčí a přijemnější místo a nikdo nikomu to nemůže míz za zlé.

přihlížející – financování bych raději úplně přešel, tyto příspěvky by mohli vyvolat před volbami dost zásadní střet a rádoby problém!! a dle mě příchod osobnosti do klubu v městě jako Třebíč pomůže určitě změnit pohled na HS Třebíč, který je u občanů dost pošramocen a určitě by se to projevilo na náštěvnosti. U obyčejného člověka v Třebíči , který jde na hokej 2 x do roka se prostě na klub nahlíží FARMA,KLUB bez VIZE a CILE a v neposlední řadě ,,pořád je tam Čapek”?

šulda
PuB

To, že byl někdo výborný hokejista neznamená, že by to byl i skvělý manažer. To je potřeba si uvědomit. good

šulda

Řeči jsou jedna věc a skutky druhá..
hmm

Patriot 76

šulda: No nevím, Eliáš zmiňuje Třebíč každou chvíli.I v různých dokumentech o něm.Myslím že Třebíč má v srdci a rád o ní mluví wink Ale má rodinu se kterou to taky musíš řešit.Jágr ji nemá,Béďa už dospělé,Stračena ani nevím.

Přihlížející

šulda: Ono zajímavý pro sponzory bude kdokoliv, kdo to převezme po Čapkovi. Je jen škoda, že nikdy nebude transparentní financování. Když bych byl podnikatel, či majitel firmy a dal bych peníze do klubu, tak bych chtěl vidět, kde konkrétně skončí. Je trošku vtipný, že papír snese všechno a většinu peněz má HST na mládež, což je hezké, ale kolik se do mládeže doopravdy dostane, to nikdo neví. Osobně si myslím, že až takové terno by to s Patrikem nebylo, ale kdo ví. Konec konců, když by Patrik chtěl, tak může vést klub, aníž by tu byl každý den, ale bylo by to nejspíš náročnější, než teď.

šulda

Já myslím, že je to mnohem prostší. Ti kluci prostě nemají k našemu městu a klubu takový vztah, jako ke svým klubům třeba jmenovaný Jágr, Ščerban, Straka nebo Turek. O Jágrovi je jeasné, že je KLADEŇÁK a byl i v době největší slávy v NHL, o ELiášovi a spol si nejsem tak jistý, že jsou TŘEBÍČÁCI. Docela si dovedu představit, jak by Eliáš ve vedení kluby byl obrovsky zajímavý pro sponzory, třeba takový ČEZ, TEDOM, město a další a další firmy. A hned bysme byli úplně jinde, stačilo by chtít.

Přihlížející
Tady se řeší odchovanci a téma “proč do klubu nejdou”. Trošku se k tomu taky zkusím vyjádřit. Konec Dolníčka s Eratem ovlivnilo víc faktorů. Myslím si, že zdravotně na tom ani jeden z nich nebyl nikterak výborně, ale sezónu by ještě uplácali a myslím si, že by byli pořád rozdíloví hráči. Nicméně paskvil, který z téhle soutěže udělal svaz, je k zblití. Dobře to řekl Dolňa na konci sezóny… “Pořád se apeluje na to, aby mladí hráli a v únoru skončí sezóna”. To je trošku kontraproduktivní a vidí to i lajk. Můj názor je takový, že pokud kluby nemají na to, aby odehráli nějakých 5 utkání v předkole, tak nemají v této soutěži co dělat. Dále většina lidí na svazu argumentuje to, že by chtělo, aby soutěž měla vyšší kvalitu, ale toho nedocílíme tím, že to bude hrát 16 mužstev. Nehledě na to, že je soutěž nesestupová, tudíž se vlastně tři roky o nic nehraje. Tedy vyjma nějakých čtyřech mužstev, které mají ambice na baráž, či dokonce jít o patro výše. Z mého pohledu je spíše za koncem našich dvou legend spíše ztráta motivace a ambice klubu typu “nějak to uplácáme a zase za rok”. Na druhou stranu, když se na to člověk podívá, tak to až tak kritický následky pro nás mít nebude. Šanci dostanou mladí kluci, tak jako kdysi a bude na nich jak se s tím poperou. Kdyby Dolníček s Eratem končili o rok, či dva později, tak si myslím, že by to mohlo mít horší následky, ale to jsme u pouhých spekulací. Problém, že všichni odchovanci “utíkají” pryč je si myslím víceméně vysvětlený od MBM, který to rozvedl celkem racioálně a především pádně. Myslím si, že až tak zlý to zase není. Kluci jako Přibyl, Čech, Dolňa nejsou špatní. Zazlívat například Mikeskovi, Hlouchovi, Eratům, či Patrikovi, že se tu neangažují je dle mého názoru trošku zcestné. Představa je to hezká, ale myslím si, že mají jiné aktivity a zájmy, které dostávají přednost. A dovolím si ještě rýpnout do hnidopichů Leoše, který jak píšete “šmrdlá” v Kometě další rok. V Brně je legenda a má si myslím… Číst vice »
MBM1513

šulda – on se taky každý kdo byl či je úspěšný vrátil to velkého města a do města kde chce žít. Eliáše třeba chápu celý život dokonce kariéry byl na cestách a chce se věnovat rodině. Nic proti Třebíči,ale když nešel hrát z Eratem o čem se spekulovalo tak asi opět ho něco vede nejít do Třebíče. D1 je vidět, že nevíš o čem mluvím a rozhodně to není o bytě smile

p. Svoboda OK uvidíme jak bude úspěšný s rekonstrukcí. Zatím nepřesvědčil Erata k pokračování v klubu

tombagr

Myslím že o nástupci Čapka je rozhodnuto.Začíná se hodně angažovat ing.Svoboda tak že si myslím že práci po Čapkovi převezme on.

šulda

Důvod je rozbitá D1, způsob je, projet ji nebo mít byt v TR. Ale to už je asi na některé moc složitý myšlenkový pochod. wink

MBM1513

šulda – sportovní ředitel je v každé rozumně fungující organizaci pod dohledem generálního ředitele a nebo poté snad funguje výkonný výbor jako dozorčí rada….prostě v té době se všichni tvářili, že je vše v pořádku a nikdo to neřešil. Toto nebylo selhání jen Šindela,ale celého klubu, že to dopustil. Přece logicky tomu mohl generální ředitel zabránit…. a tvé oblíbené moto ,,kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody”. – pevně doufám, že se tím řídí každý a nehledá NEJDE TO smile

šulda

Smlouvy s hráči podepisuje sportovní ředitel a manažer, což v té době Šindel byl. K ostatnímu se nevyjadruju, snad jen moje oblíbené pořekadlo – Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.

MBM1513

Rozhodně neshazuji v dlouhodobém měřítku práci p. Čapka, protože jen díky němu je v Třebíči I.liga a jemu je vyloženě potřeba poděkovat a jeho práci kvitovat,ale za mě prostě už jeho působení v Třebíči je přežitek,ale osobně mě hodně děsí, že není náhrada. Třeba Roman Erat, šel do Brna bydlet tak nějak se mu nedivím asi mu Třebíč neměla co nabídnout a takových hráčů je více prostě jdou za lepším a kde se cítí lépe. Klub prostě bere odchovance kteří v Třebíči zůstavají jako je Barvíř,Přibyl,Dolňa či Hrůza prostě se snaží vytěžit z minima maximum. Osobně nevidím co je nejhorší světlo nakonci tunelu někoho kdo by to chtěl vzít po p.Čapkovi a měl chuť a vizi. Jinak jsem kritik p. Čapka ale druhou optikou si jeho práce nesmírně vážím, protože je to zázrak.

Šindel – celá ekonomika se hází na Šindela,ale kdo podepisoval smlouvy s hráči a nechal to dojít až do šílené ztráty. Nebyl to jen Šindel, přece je pozice generální ředitel a pak výkonný výbor….tady se našel jen obětní beránek….

Proč někde u Mikulova, když tam chceš třeba bydlet a líbí se ti jižní Morava a navíc kousek na stahnutí hráčů ze Slovenska a Rakouska veliká základna na komerční projekt.

Eliáš – další jméno kde prostě je v Praze, a cesta po D1 do Třebíče utrpení a do Třebíče se jede rád podívat za rodinou. Prostě není Třebíč to město kde chce bydlet.

Patriot 76

Nedělejte s komára velblouda.Nás to může mrzet,ale co není teď,může být časem.Ať ti zmínění ,nebo jiní.Jsou hráči,kteří se chtějí angažovat a naopak.U nás to bylo až na Čapka a Kamila ,zatím jen do pozic trenérů.
Je spousty bývalých výborných hráčů co zůstali v zahraničí,nebo doma a hokeji se nevěnují.
Navíc Martin i Eliáš v mnoha rozhovorech mluvili o tom,že se rozhodují zda budou žít za oceánem,nebo tady.Eliáš už má nabídku NJ.Martin to asi taky řeší každé léto.

Patriot 76

No nevím jestli tady nebydlí. Seděl předevčírem v restauraci na Polance. A když to Roman nechtěl dělat už dřív, než neco rozjjel Martin, tak to by jste ho do toho nutili silou, když takovou pozici nechce zastávat….? Trénovat by asi chtěl a nebýt Martinovi nabídky asi by tady taky trénoval.
Jágr si vidělal zásadně jiný penize, než Leoš.

šulda

Patriot: Jágr se taky mohl usadit v USA, Straka to samý a mnoho dalších. Martin Erat má stavět zimák a tréninkové centrum někde u Mikulova nebo tam někde. Proboha proč? Proč to nezkusit tady, kde je tradice, lidi do hokeje zapálený, velká základna, byl by tady doma. Ale to se pořád jen hledají výmluvy, proč v Třebíči ne. mad Minule jsi ho obhajoval, jak tady dělá treninky atd. Jsem zvědavý, kolik toho udělá tuhle sezonu, když už tady nebydlí ani jeho brácha. Nezlob se, ale tomuhle já neříkám srdcaři. Jo a Jágr taky ještě aktivně hraje, to samý bylo u Straky, když přebíral Plzeň.