Diskuzní fórum

Vítejte na diskuzním fóru fanoušků SK Horácká Slavia Třebíč!
Pro zachování přátelské atmosféry Vás žádáme o dodržování pravidel.

ratusek
ratusek

nula navíc a nepodmíněně uzavřený stadion, at si jezdí do Telče cool za tučný poplatek bychom je nechali hrát i tady možná cool hmm

šulda
šulda

PuB – grin jo, asi mělo

PuB
PuB

šulda:Mělo tam být o nulu víc, pak by to bylo o.k.

H.S.
H.S.

Dal bych jim i víc. grin

šulda
šulda

Jihlava 50 000 pokuta a podmíněně uzavřený stadion. Trvalo to sice 14 dní, ale docela slušná pálka. Rozhodčí toho zápasu ovšem zcela bez trestu.

berkis
berkis

Jj plazma, mas pravdu, jak jsem to psal, tak jsem nad tim nepremyslel. Nejnovejsi studie jsem na rozdil od tebe nestudoval, takze se hadat nebudu. No hlavne, aby byli vsichni bez komplikaci a brzy v poradku. A samozrejme aby se mohli co nejdriv vratit na led wink

Přihlížející
Přihlížející

Tady není diskuzní fórum o hokeji, ale spíše o infekčních chorobách koukám. Berte to tak, že než to budou legalizovat, což bude tak do jednoho roku, tak si musíme zvyknout tady na ty šaškárny.

PuB
PuB

berkis: kvuli protilatkam se nedaruje krev, ale plazma.

A navic nejnovejsi studie rikaji, ze dostatecny pocet protilatek v tele, ktere by meli zajistit imunitu vydrzi cca 4-5 tydnu, pak klesnou pod hodnotu, kdy jiz nemaji v tele temer zadny vyznam.Takze v uvozovkach se da covid chytit v extremnim pripade cca 10x do roka.

berkis
berkis

Velky vezir: Nejsem mudr (a ani oni v tom nemaj uplnej jasno se mi zda), ale pravdepodobnost bude podle me mensi. Soudim podle toho, ze ti co koronavirus prodelaji, daruji krev, ktera se pak dava nemocnym, protoze obsahuje protilatky.

šulda
šulda
H.S.
H.S.

No to by dopadlo

monster
monster

Mě napadlo proč to neodehrajeme s juniory, jak fotbalová repre když před nedávnem hrála…

Velky vezir
Velky vezir

berkis -Tím, že to prodělají imunitu bohužel nezískají. Může se jim to vrátit znovu.

berkis
berkis

pozitivni

mrpool
mrpool

Proč nikde není zmínka o tom,jak testy dopadly???

berkis
berkis

Tak ted nam to bude par dni “jedno”, borci budou asi v karantene. Snad si to ted bez komplikaci prodelaj a pak uz budou imunni.

šulda
šulda

Jinak teda taky doufám, že se diváci bodu moct po stadionu zozprostřít a nebudou sedět namačkaní vedle sebe na těch pár sedačkách, co tu máme.

šulda
šulda

Však to probírali s Hniličkou a ten se v tom snad spoň trochu orientuje. Je to sice blbý řešení, ale asi nelepší ze všech možných. V Německu lidi na sport nesmí vůbec.

PuB
PuB

Přihlížející: A právě proto, že zmiňovaní nemají ani ponětí jak vypadají stadiony, neměli by dělat žádná rozhodnutí týkající se počtu návštěvníků v těchto zařízeních.
Měli by to nechat lidem, kteří tomu aspoň zrochu rozumí!

Přihlížející
Přihlížející

radyy: To je pozitivní zpráva. Uvidíme, jak se situace vyvine, ale jak tu bylo zmíněno. Pokud bude vpuštěno 1.000 diváků, tak by mělo být snad vhodné, aby byli “rozeseti” po stadionu, nikoliv namačkaní vedle sebe. Věřím, že na tohle bude Hnilička apelovat a dojde k nějakému rozumnému kompromisu. To, co tu momentálně zavádí, je spíše úsměvné, než účelné.

radyy
radyy

Dle zatím nepotvrzeného infa by jsme měli 30.9. z Šumperkem domácí zápas hrát. Jsem zvědav jestli se na stadion dostanem.

Přihlížející
Přihlížející

Musíte brát v potaz, že takový Vojtěch, Prymula či samotný Babiš ani pořádně neví, jak vypadá zimní stadion v nějaké Horní Dolní…

trebiccity
trebiccity

Jeffik: Přesně tak nakonec budou všichni vedle sebe v řadě a bude to ok, místo aby měl každý metr rozestup.
Díky za omezení svobody…

PuB
PuB

No ono se to melo spis kdyz uz teda resit procentualne z celkove kapacity.
1000 lidi v Usti (kapacita cca 6500) a 1000 lidi v Litomericich (kapacita cca 1750) je kurva rozdil.Ale asi Prymula nikdy nebyl na zadnem stadionu a tak si treba mysli, ze jsou vsechny stejne.

Jeffik
Jeffik

No hlavně je k zamyšlení, že když se to omezí kapacitně na 1000,tak je přece zbytečný a nelogický aby všichni byli namačkaní na sezení, místo aby byl v klidu kotel a ať si každej stojí nebo sedí kde chce hmm

PuB
PuB

Jako mě připadá, že to funguje nějak takto:

A teď z klobouku tahá…Milan Hnilička. A…vyhrál, vytáhl zlatého králíka, takže budou diváci. Teď si na kole Prymula štěstí může vytočit počet diváků od 50 do 3000 aaa … 1000, tak tomu říkám štěstí. Kdo bude tahat další?

arcin
arcin

I tech 1000 nam staci v klidu.

PuB
PuB

https://www.idnes.cz/sport/ostatni/prymula-omezeni-sportovnich-akci.A200922_190121_sporty_ald

Tohle asi pro nase podminky bude stacit wink

Za predpokladu, ze se to zase zitra nezmeni.

mrpool
mrpool

Plukovnik říkal teď ve zprávách pro vnitřní akce tisíc …a že vše upřesní zítra ve 13:00

šulda
šulda

Bart294 – 2000 sedících by bylo v téhle situaci super.