Diskuzní fórum

Vítejte na diskuzním fóru fanoušků SK Horácká Slavia Třebíč!
Pro zachování přátelské atmosféry Vás žádáme o dodržování pravidel.

šulda
šulda

trebiccity – teď je tři týdny dovolená, pak týden na suchu a pak už na led. V té době snad bude i nějaký bližší info. No a v přípravákách si můžeme kluky omrknout na vlastní oči

trebiccity
trebiccity

Nějaký info z přípravy? Někdo nový? Jak se jeví Ševčík a ostatní ?

Saipik
Saipik

Pořídím po vejplatě 😄

Patriot 76
Patriot 76

Pořízena wink

šulda
šulda
šulda
šulda
Přihlížející
Přihlížející

Berte v potaz jednu věc. Fučík je poměrně slušný brankář, byl v zahraničí, aby se hokejem mohl živit a je určitě zvyklý na trošku jiný finanční prostředky, než by mu nejspíš nabídl náš klub. Na Dominika jsme neměli příliš velké finanční prostředky, proto se rozhodl věnovat se civilnímu zaměstnání.

trebiccity
trebiccity

Fučík byl v procentuální úspěšnosti zákroků nejlepším gólmanem uplynulé sezony.
V Polsku se rozpadl klub kde chytal Fučík.
Jako dvojka k Jekelovi by nebyl marný.

arcin
arcin

Pripadne pro zobrazeni placenych clanku muzete pouzivat Brave browser. Zobrazi vam to hned cele. Kopiruji posledni odstavec:

Soupiska Horácké Slavie je momentálně neúplná. K patnácti hráčům tedy musí zákonitě přibýt další jména. Jaká ale kouč neprozradil. „Na tom dělá Jarda Barvíř. Finišují se jednání s klukama, kteří byli rozjednaní. Teď se to rozhodne, jestli k nám půjdou. Poku ano, budeme pak informovat manažery klubů a agenty, že k nám chtějí jít,“ zůstává tajemný zkušený lodivod. „Ale nečekejte žádné bomby a velká jména. Přijdou hlavně mladí a pracovití kluci,“ dodává Roman Mejzlík.

PuB
PuB

šulda: Tak to by me mohlo tak akorat polibit prdel good

bravo123
bravo123

Patriot 76: Svižně použít CTRL+A a pak CTRL+C a pak si to vložit do Wordu apod.

šulda
šulda

PuB – tak jsou to max tři obrázky a ta nejzajímavější informace, mrška, je skrytá skoro vždycky až na konci článku. wink good

PuB
PuB

šulda: Dobrej masochismus grin

šulda
šulda

Patriot 76 – ani já to nemám zaplacené, čtu to po kouskách, Vždycky si to uložím jako printscreen

Patriot 76
Patriot 76

Precetl bych rád, ale na ty jejich placené prdim wink

šulda
šulda
trebiccity
trebiccity

Super rozhovor s Čechinem. Na tohle jsem čekal, že někdo vystoupí a řekne něco. Pozitivní je kontakt Erata s Čermákem. Když pomůžou s mládeží a bude to vrhat dobré světlo na klub tak to bude jedině dobře. Takhle to za mě stačí, nemůžeme chtít aby hned někdo dělal manažera atd. A ani nečekat, že tu bude M. Erat nebo Eliáš.

šulda
šulda

Pro mě je to uzavřené téma. Holt se vrátit nechtějí a musíme pracovat s tím, co máme, To je zase výhoda, že ty lidi, kteří tady zůstali, zapojili se a dělají pro klub, jsou ve většině případů srdcaři, budou to dělat (dělají) se zápalem, protože jim na tom záleží, jsou motivováni tím, aby se klubu dařilo, když jsou de facto jeho zaměstnanci.
Důvody u slavných odchovanců jsou jejich věc. Ani jim to moc nevyčítám, dokážu to pochopit. A kdo to nepochopil ani teď, tak to asi pochopit nechce.
Jen mě překvapouje, že se pořád hledá důvod v klubu. Ale i to už je tady takový kolorit.

PuB
PuB

Oreon:Souhlas.
Dnes se moc na nejaky srdcarstvi uplne nehraje.V 1.rade hrajou roli prachy(ktere nemame), Jagr, Straka apod., to je trochu neco jineho.Oni ty kluby vlastni, takze se angazuji na svym.
Neznam lidi, kteri by se na sklonku sveho produktivniho zivota vraceli do firem, kde zacinali, protoze v te firme je vsechno naucili a dali jim zaklady pro dalsi zivot.
Ruku na srdce, kdo z vas planuje navrat do firmy, kde treba ve 20-ti zacinal? Vsadim se ze nikdo, tak to nevyzadujte po ostatnich proboha!!!A neni moc rozdil, jedna-li se o hokejistu, nebo remeslnika.Doba je uz trosku jinde, a myslet si, ze hokejista sve zivobyti nebere v prvni rade jako praci je dost slunickove naivni, stejne jako ten zmineny doktor.Znam jich dost, co to berou jako praci, co to berou jako poslani neznam zadnyho… wink

oreon
oreon

Já nevím tady se furt řeší, kde je v klubu chyba, že se nevrací slavní odchovanci. Jo hold nemáme srdcaře typu Jágra nebo Straky, kteří mají silný vztah k městu, kde vyrostli (záměrně píšu městu). Ale když se nebudem koukat na hokej, ale podíváme se na to globálně, tak kolik se všeobecně vrací např. lékařů, kteří se narodili v Třebíči, vystudovali tady, pak šli někam na VŠ, pak třeba působili x let někde ve fakultní nemocnici a když si udělali jméno, tak se vrátili zpátky? Asi moc ne, když k nám do nemocnice musíme tahat např. doktory z Ukrajiny nebo děcka co jsou čerstvě po škole. A problém asi nebude ve vedení nemocnice. Prostě si hokejisti stejně jako ostatní profese najdou třeba partnerky v jiném městě, koupí dům, založí rodinu a jsou tam spokojení a zůstanou tam. Nedovedu si představit, když např. Mikeska bydlí v Pardubicích, že bude denně dojíždět do Třebíče do kanceláře nebo vezme své náctileté děti a řekne na Pardubky zapomeňte, jdem na trvalo do Třebíče. Navíc v klubu vidím dost odchovanců na trenérských pozicích (Čech, Malena, Dolníček, Hrůza, Sedláček… ) a to že nebyli v NHL ještě neznamená, že nemůžou být kvalitnímy trenéry.

šulda
šulda
Scott
Scott

Popravde tomuhle taky moc nerozumím a budí to ve mne dojem, ze něco v klubu smrdí pokud nedokáže někdo narovinu férove říct: “oslovili jsme toho a toho, první se nechce podílet, protože dává přednost svému projektu, ten druhy by se podílel rad, ale nedohodli jsme se na podmínkách a ten třetí se nevyjádřil.”

Takto kdy klub mlčí a vše v klubu je v podstatě při starém jen se zacpala pusa fanouškům změnami na oko akorát pomáhají různým spekulacím a drbum.

Možná ty důvody odmítnutí spolupráce zveřejnit nejdou, protože by to uškodilo jménu vedení. A nebo jaký je důvod k naprosté neinformovanosti?

A jen dodám, ze současné vedení chvalim jak udrželi tým a vše zatím funguje i přes těžkou situaci. Ale to jak se mlčí ohledně důležitých věci a nebo politicky mluví okolo tématu proste nechápu. Jaký je k tomu důvod?

petrdavid
petrdavid

V zásadě klub nikde nepopsal koho oslovil a co mu řekl, a pak to působí tak, že fanoušek si nic nezaslouží za informace… a pak vznikají dezinformace a hlavně to škodí klubu. Klub prostě i nadále funguje rozhovory o ničem a osobně mě ukažte v klubu jednu změnu viditelnou!!!! A to nechci do klubu peskovat, já chci at se ten klub posouvá!!!!

trebiccity
trebiccity

Já neříkám že tam nemají být, jen konstatuji možný důvod, toho co se tady pořád dokola řeší PROČ se nikdo neangažuje.

tombagr
tombagr

šulda souhlas s tebou .hoši nadáváte na Čapka ten kdyby v klubu nepůsobil tak věřte tomu ze 1.liga už tady dávno není.a za další je zvláštní ze některým odchovancům capek nevadí a pracuji v klubu a snaží se ho držet nad vodu.Myslim ze zrovna dolniček by mohl vyprávět jak byl poslán do velké Bíteše a pak teprve horešovský ho vytáhl a vydite děla v klubu trenéra .nebude to spis u ostatních odchovanců jen pořád výmluva Čapek .zatím mě teda vůbec nepřesvědčili ze by chtěli nějakou změnu.

šulda
šulda

trebiccity – jsi hodně mimo. Lidi, kteří pro hokej teď pracuji ho doslova zachraňují od pádu do největších sraček a ty je nazýváš korytáři. Potýkají se s největší ekonomickou krizí v historii díky coronaviru, navíc přišlo úmrtí Radka Nováka. Přesto se povedlo udržet nejsilnější kádr za hodně let zpátky.
Občas je dobře, než něco napíšeš, tak se zamyslet. Navíc nikdo jiný zájem v klubu pracovat neprojevil, takže bysme měli spíš klub podpořit a být trošku trpěliví.

trebiccity
trebiccity

Nejspíš bude chyba lidí co se drží u koryta,ono se spekulovalo kdysi, že ČEZ chtěl vstoupit ale s obmenou lidi ve vedení… Možná to bude i v případě angazovani jiných lidí v HS…

Patriot 76
Patriot 76

No, ano ještě ten Zelí měl zájem. Je blbé, že to nekdo oficiálně neokomentuje, jak se veci mají.
A na obranu Leoše, ten clanek nebyl jeho hokejový zivotopis. Zde v mužích odehrál zlomek mužské kariéry, tak muze těžko vyprávět o necem jiném. Mluví tam logicky o seniorskem hokeji. Asi by těžko veřejnost zajímalo povídání jak hrál za žáky. Zminuje tam v kratkosti vsechny jeho stace a hlavní téma bylo jeho zranění oka. Myslím, že stejný blog byl i o Formanove příjmení. Já bych tady nic nevycital.

petrdavid
petrdavid

Ono navenek klub působí jakoby se nic nezměnilo jen vůdce klubu je Svoboda, ale žádné změny v klubu nejsou vidět a osobně mě to připadá jen taková šaráda. Osobně jsem od klubu čekal násobně větší otevřenost, a rozhodně tady je vidět, že hodně bývalých hráčů co něco dokázali tak ke klubu mají pořád stejný postoj. Jako Leoš Čermák má rozhovor jen a jen Kometa, osobně mě to štve,ale asi je to jeho pocit a názor. Klub mě štve, že se vlastně od března nic nezměnilo a Čapek pořád působí v klubu jen se změnila pozice z GM na konzultant, a mám pocit, že jen změnilo Svoboda za Čapka a opačně, takže vlastně nic!!! Nic snad do sezony klub ukáže že nemám pravdu moc si to přeji!!! Do klubu chtěl Zelenka jsem cítil z jednoho rozhovoru a taky nic…vlastně do klubu z bývalých hráčů nikdo nepřišel…..vlastně vše při starem..jen Jarda Sýkora skončil pro peníze a náhrada taky nikde…..

šulda
šulda

Přihlížející – tomu bych klidně i věřil