Diskuzní fórum

Vítejte na diskuzním fóru fanoušků SK Horácká Slavia Třebíč!
Pro zachování přátelské atmosféry Vás žádáme o dodržování pravidel.

H.S.
H.S.

Škoda rozehraný to bylo dobře, s trochou štěstí se dalo vyhrát. Dvě třetiny jsme hráli velice dobře, bohužel jsme nedali víc gólů. Ve třetí třetině dali svazáci gól z každýho hovna. Jedeme dál, věřím že tahle porážka nic neznamená a budeme doma dál vyhrávat.

ratusek
ratusek

Jednou to přijít muselo. Často to viselo ve vzduchu. Nevadí. Snad se to nebude často opakovat. Museli bychom začít vyhrávat častěji venku grin cool

bono
bono

Oukej, prohrálo se doma, nic se neděje. Jen to mrzí, protože dneska byli rozhodčí proti nám a to hodně. Doufám, že to nezůstane jen tak bez povšimnutí….

MTS
MTS

Tak se omlouvám, příští rok to určitě tak nebude, pokud se tedy začne s plánovanou rekonstrukcí zimáku, tak budeme rádi, že ty dva roky nějak áčko přežije….to budou sakra dva hodně těžký roky…..

ALFONC
ALFONC

Diváků chodí žalostně málo.
Kdybychom hráli střed nebo spodek tabulky, tak bych to chápal, ale….?
Jak mě říkal známý na posledním zápase, chodí jen jednou do měsíce, protože mají domácí rozpočet dost našponovaný.
Souhlas s tím, že v případě postupu přes první kolo lidi příjdou.

MTS
MTS

Myslím si, že ta rovnice je jasně daná – udělat úspěch a lidi na zimák přijdou. Nic by nepomohlo klubu tak jako se dostat co nejdál – udělat prostě i v těchto podmínkách úspěch – dostat se třeba do finále…narval by se zimák a lidi by se třeba chytli a pár desítek možná stovek by začalo chodit i příští rok navíc…alespoň to si myslím já. Jasně, každej by si přál aby lidi chodili celou sezonu i teď, ale klub potřebuje i ty sváteční diváky, i ti přinesou peníze. Proto doufám, že letos dojdeme co nejdál a klub se zahojí v play off….kéž by…..

Patriot 76
Patriot 76

Taky se přidám ke kritice počtu diváků. A souhlasím , že je to až nedůstojné. Hrajeme druhý rok předek tabulky a návštěvy strašné. Navíc porazíme prvního a venku Duklu a tady přijde 700 lidí!!! razz mad
Pak tady za chvíli nebudeme mít na co chodit. Ten klub ty diváky potřebuje na stadionu. Možná mohl klub víc propagovat tu ušetřenou sumu za permici. Teď už je to ale pozdě.
Já pořád nechápu, jak se ti lidi vytratili. Hokej sledují, ptají se ne výsledky, čtou. Ale jsou zalezlí doma. Já to prostě nechápu…

Saipik
Saipik

Hele a co kdyby se ven vůbec nejezdilo, nevyšlo by to levnějc? 🤣🤣

ratusek
ratusek

Přišel jsem teď a dívám se na skore a asi už to ani zapínat nemusím ne? grin beer

H.S.
H.S.

Achjo ty začátky zápasů venku, to je furt dokola.

MTS
MTS

Věřím tomu, že pokud se nám podaří zůstat v první čtyřce, tak bychom mohli snad letos přes to první kolo přejít – tam vyfasovat třeba Duklu a kasa by se naplnila – v semifinále třeba Zlín a hned by byly peníze….to je podle mě jediná cesta, jak by se klub mohl alespoň částečně zahojit. Postoupit z první čtyřky do semi a věřím, že by návštěvy mohly být opět v řádů tisíců a tím pádem i pěkné peníze do kasy….k tomu ovšem vede ještě dlouhá cesta. Vykročeno k těmto cílům zatím máme víc než solidně. Tak snad to vydrží.

Héfaistos
Héfaistos

Dejvid: To je jak v devadesátkách zápasy se Znojmem.Že to někoho v dnešní době ještě baví.Já být soudce, dám jim klidně těch 10 let natvrdo.Naštěstí pro ty 2 lemply jim nejsem, takže nic.

Dejvid
Dejvid

https://trebicsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/hokej-fanousek-dukla-trebic-tricko-derby-20221124.html No, koukám, zase nějací strašní siláci z našich řad. Já tomu nerozumím, že je někdo takovej vocas v roce 2022 se ještě chová takhle….

šulda
šulda

Bohužel sezením v hospodě nebo v obýváku u přenosu klub nijak nepodpoříme. Taky se může stát, že dopadneme jako ta kdysi slavná Dukla. Přitom stovka za vstup není nic hroznýho. Samozřejmě s permanentkou. Nechápu, proč ji využívá tak málo lidí, když je levná a přenosná, čili ji lze někomu půjčit, když třeba majitel na daný zápas nemůže jít. Ty návštěvy jsou až nedůstojné, aby si třeba někdo neřekl, že pro těch pár lidí to nemá cenu dělat.

arcin
arcin

Jo no, je to tak, navstevy moc lepsi nebudou.. lidi nemaj prachy, zdrazuje vsechno a zlepseni v nedohlednu

monster
monster

K hokeji se vyjadřovat nebudu protože to nejlepší nebylo, ale spíš ta návštěva hodně špatný na to že jsme na špici

ratusek
ratusek

Martin Štrba – HC Baník Sokolov: No, co k tomu říct? K rozhodčím se po utkání vyjadřovat nemůžu, to bych dostal nějakou pokutu. Vyfackovat ho taky nemůžu, takže blahopřeji Třebíči k vítězství.

grin grin grin

ALFONC
ALFONC

Ty mínusy nechápu. Asi to zde má někdo jako sport 😕
Ale ještě se vrátím k neděli.
Famózní obrat a v závěru jsme je již k ničemu nepustili.
První lajna začíná být rozhodujícím elementem. Tím nechci snižovat výkon ostatních. Tu černou práci někdo oddřít musí.
Jen tak dál👍👍👍

monster
monster

Jebat Jihlavu, tu kurvu!!!

arcin
arcin

Hoši děkujem!! Mám radost.

ALFONC
ALFONC

Parádní výhra, hoši děujem!👍
Přenos jsem nesledoval, viděl jsem jen záznamy gólů. Nevím, ta druhá branka..nebyla to nahrávka rukou?
Dnes se bude krásně usínat, navíc jsem si správně vsadil…..na naše 🤪🤪🤪

H.S.
H.S.

Derby jak má být, naše góly jeden hezčí než druhý 👌cením si toho že nás nezlomilo že jsme inkasovali hned v první minutě a ani ten druhej spornej gól hned po našem vyrovnání. Pak to na sebe vzali zkušení hráči a parádně jsme to otočili. Dobrá práce, díky borci. 👏

ratusek
ratusek

Luxus. Jediné co mě mrzí, že jsem se dnes nemohl dívat. Opět výhra venku a navíc s Jihlavou? Hoši děkujem!!!

mrpool
mrpool

Překrásné tři body… Hoši děkujeme….

Pepino
Pepino

Koukám, že se tu řešil Lukáš Doudera. U nás v ČB bylo asi 2 týdny zpět řečeno, že by měl jít na operaci a že bude asi 2 měsíce mimo, proto se o prodloužení ani nejednalo.

ALFONC
ALFONC

Zřejmě tedy chyba v komunikaci.
Asi jsem použil špatné slovo.
Vydřené body…měl jsem na mysli to, že tam pro tři body museli nechat všechno, a to až do konce.
Jinak souhlas s tím, že hokej byl velice koukatelný.
A počet diváků? Je to smutný, ale v současné době bohužel realita.

bono
bono

ALFONC Lidí by obecně mohlo chodit více. Ale ta věta ,, vydřené body” je příšerná a dehonestuje výkon, který kluci nechali na ledě, to se na mě nezlob. Pod pojmem ,, vydřené body” si představím domácí zápas s Jihlavou, která byla lepší, ale ne tohle. Byl to parádní hokej plný šancí, a to že padl jeden gól, když nepočítáme ten do prázdné, ještě přeci neznamená, že to bylo vydřené. Leda, že bychom byli oba na jiném utkàní.😉

ALFONC
ALFONC

Bono:…
…s napsal jsem něco proti tvému názoru?
To, že jsem napsal,, vydřené body,, neznamená, že to nebyl dobrý špíl.
A to, že nás tam mělo být víc, vzhledem k důležitosti zápasu, tak s tím snad lze souhlasit.
…ale pokud ti názory ostatních vadí….tak sorry, už se nikdy neozvu😁😁😁🤪🤪

bono
bono

Alfonc promiň, ale to, co jsi napsal, je hrozná sračka! Dneska to mělo úplně všechno a naprosto to odpovídalo důležitosti zápasu! Za mě jeden z nejlepších zápasů sezóny! Mělo to všechno! Díky za takovéhle zážitky! 😊👍😍

ALFONC
ALFONC

Dnes vydřené body👍
…na to to byl zápas prvního s druhým, mohlo nás tam být více…😕
…kluci děkujem..👍😁🍻