Diskuzní fórum

Vítejte na diskuzním fóru fanoušků SK Horácká Slavia Třebíč!
Pro zachování přátelské atmosféry Vás žádáme o dodržování pravidel.

Neexistujici
Neexistujici
Jeffik
Jeffik

Jitulka: Myslím, že výsledek asi hovoří jasně sad

jitulka1970
jitulka1970

Nějaký koment k Prostějovu by tady byl, prosím?

buuuggg
buuuggg

rohlík patril k nejlepsim

tombagr
tombagr

Mě by spíš zajímalo jestli ještě přijdou nějací hráči

adriano5
adriano5

Souhlas! Mlynář a Novák mají být tady. Domácí kluci co to tady odjezdí…nejsou horší než, někteří co se tady zkouší. Teď jde o to jestli tady od vedení o ně nebyl zájem (což bych nechápal???), nebo je to tím, že Kometa se nasrala a poslala je pryč…

radyy
radyy

Rohlík a Patyk skončili…

trebiccity
trebiccity

Novák a Mlynář si myslím ze by meli hrát tady, nevidím důvody okolo..

PuB
PuB
statlonin
statlonin

No takže 3 zápasy máme za sebou podle mě by měl jít pryč rohlík s patykem a václavek je na hraně… podlaha matiasko velice silná dvojka oba maji po dvou bodech zatim slušný uvidime co dál na to že nemaji skoro žádne zkušenosti s dospělym hokejem tak zatim paráda Podlaha zvládá skvěle práci dozadu neboji si podržet puk. Rohlík velice slabej nevyuživá toho co by měl umět nemá na to patyk to samy ale ten aspon hraje dozadu jirásek prumer casem si zvykne a bude to super. Michálkovi to zatim moc nelepí ale chce to čas tak uvidime.

Jeffik
Jeffik

Pro odlehčení a k pobavení doporučuji fórum kopečkovic. Tam už se opět vidí v extralize grin

šulda
šulda

Přihlížející: A to znamená, že nedostal šanci nebo nechtěl nebo se neozval trenérům pokud ho kontaktovali nebo ho Prostějov přeplatil nebo ho tam poslala Kometa nebo co to vlastně znamená?

Přihlížející
Přihlížející

šulda: Viděl jsi ho letos v přípravných zápasech? Já nikoliv. Jinak pro zajímavost, Tomáš Mlynář jde na roční hostování do Hodonína.

šulda
šulda

Přihlížející: Mě by třeba zajímalo, jak víš, že tady nedostal šanci. Díky za konkrétní odpověď.

Přihlížející
Přihlížející

H.S: Michálek je hodně hokejový, ale nelepí mu to. Vzhledem k tomu, že mám SS do Havlíčkova Brodu, tak si myslím, že on tu zůstane. Patyk je směrem dozadu a odvádí velké penzum černé práce. Málo kdo to podle mě vidí a většinou jsme od něj čekali body, ale tipově je to defenzivní hráč. Václavek je podle mě hodně na hraně. Osobně jsem čekal od hráče, co naskakoval v TELH mnohem víc a zatím to vidět není. Rohlík je pohyblivý a směrem dopředu velmi nebezpečný. Jediné co mu můžeme vytknout je efektivita. V tomto směru je třeba Matiaško produktivní, ale herně jeden z těch slabších. Myslím, že tam bude nějaký čas trvat než si on a Podlaha zvyknou na dospělý hokej. Jinak včera jste tu hodnotili hráče, ale zapomněli jste na Ondru Malce, který hraje dlouhodobě výborně. Trenéři to mají těžké, v tomto směru jim to nezávidím. Z testovaných hráčů je o level jinde pouze Jirásek, který mimochodem hraje skvěle.

Přihlížející
Přihlížející

Přijde mi pomerně nešťastné, že náš odchovanec, Matěj Novák, bojuje o místo v Prostějově a tady nedostal šanci. Nemyslím si, že by na tom byl hůř jak nově příchozí hráči (Václavek, Podlaha, Patyk). Nicméně do zákulisí nevidíme.

Bart294
Bart294

jitulka1970: Díky za odpověď, podle mě je ho ve druhý lize škoda

jitulka1970
jitulka1970

To Bart294: Honza, aspoň co si vzpomínám, tak chtěl jít hrát někam za hranice. Ale asi ho „zbrzdilo“ to zranění, který měl ještě u nás v lize.

Bart294
Bart294

Nevíte proč vlastně odešel Honza Wasserbauer? Myslím že tento hráč by měl na to hrát třeba ve druhý nebo třetí lajně

tombagr
tombagr
H.S.
H.S.

Tři zápasy za námi takže možná čas na nějaký řez kádrem. Michálek, Patyk, Václavek, Rohlík, Podlaha, Matiaško mě zatím nepřesvědčili o tom že mají na 1. ligu. Uvidíme kolik z nich dostane další šanci. Naopak dnes musím pochválit Havláta a Krále, jediní dva co dokázali přejít přes hráče, individuálně jinde než ostatní. Vzadu výborný Dominik, chytil 7 nájezdů, bez něj bysme nevyhráli.

Přihlížející
Přihlížející

Nemáte někdo info o tom, kam má namířeno bývalý hráč HST Petr Obdržálek?

Přihlížející
Přihlížející

ratusek: Je otázkou, za jaký konec to pojmou a jak na tom budou finančně. Soudě dle složení mužstva to asi úplně špatné nebude. Na Slovensku je obecně problém s penězi ve sportu a mají v tom celkem bordel. Třeba se tento projekt uchytí a bude to na dobré úrovni, ne-li lepší než Slovan.

ratusek
ratusek
ratusek
ratusek

první nebudou a v baráži jim zase ukážou, že je v 1.lize nechtějí grin

Jsem zvědav zítra na Žďár

monster
monster

FC Vysočina jede, a možná i na postup. good

šulda
šulda

V Třebíči loni taky Tipa rozdávala ledňáky a měla fotokoutek, a co jako? grin

tombagr
tombagr

PŘEDSTAVUJEME PARTNERA | Návštěvníci páteční atraktivní bitvy proti Dukle Praha si toho nemohli nevšimnout. Tisícovka z nich při vstupu na stadión zdarma obdržela osvěžují nanuk Eskymáček, který náleží do bohatého portfolia produktů společnosti TIPAFROST, a.s.. FC Vysočina s touto třebíčskou firmou nově navázal spolupráci, z níž bude profitovat nejen klub, ale i jeho fanoušci. 💙⚽️🍦👍
#Tipafrost #FNLiga #fcvysocina #CestaZpet #SpolečněSilnější #ZápasJeSváte

Zajímavé hmm

Přihlížející
Přihlížející

PuB: Soudě podle tvé logiky by tu ani nemuselo bejt v podstatě toto diskusní fórum, protože zde píše kde jaký trouba, viď.
Diskutovat tu můžeme o nesmrtelnosti brouka a řešit třeba blížící se volby, ale pouze obecně, protože konkrétní názor by některý ze zde přítomných jedinců mohl odsoudit, protože by ho to nedej bože mohlo pohoršit. grin
Ale teď vážně, jsme na diskuzním fóru, kde se k aktuální situaci, která se v tomto případě týká HST, může veřejně vyjádřit. Chápal bych takové reakce kdybych někoho z uvedených hráčů nařknul či urazil, ale to se nestalo. Nechci příliš oponovat, zdá se mi to v některých případech bezpředmětné, ale uvědomte si, že většina mužstev, včetně HST zužuje mužstva po prvním týdnu, či dvou, co jsou na ledě. Nesdílím názor, že se mnou musíte všichni souhlasit, ani že se podle toho někdo může řídit. Je to pouze můj subjektivní pohled, který jsem zde sdílel s Vámi. Prosté. Čekal jsem, že se vyjádří k hráčům i další uživatelé a zhodnotí třeba současný stav. Upřímně by mě pohled některých opravdu zajímal. Škoda…

PuB
PuB

Napsat dojmy z pripravnyho zapasu je asi ok, ale urcovani, kdo tu bude ci nebude na sezonu bych opravdu nechal na ty opravdovy trenery a ne na ty internetovy. good